Google Website Translator Gadget

wtorek, 21 maja 2013

Słoneczny trening za nami...W ostatnią niedziele członkowie i przyjaciele SM Panda szkolili swoje umiejętności na bardzo ciekawej próbie w kamieniołomie. Przyjechała nas spora grupa, atmosfera była zdecydowanie piknikowa. Kolega FLY zbadał długośc pętli, na której się kręciliśmy i wynosi ona 1,5km. Na tym odcinku mieliśmy fajnie ułożone beleczki, dużą oponkę, super próbę z zakrętami na otwartej przestrzeni. Kolejne elementy to już zjazdy i podjazdy oraz odcinki leśne. Próba, choć nie jest za długa, oferowała solidne zmęczenie i satysfakcję treningową. Dzięki za wyznaczanie takich fajnych odcinków Panda guys! :)


Dzięki uprzejmości fotoreportera Łysego możemy cieszyć oko wieloma fotkami z tego dnia, na które zapraszamy chętnych - do oglądniecia po kliknięciu TUTAJ.Część Pandowiczów trenowała pod kątem weekendowej rywalizacji. W zbliżającą się sobote i niedziele w Wałbrzychu odbędą się zawody Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Enduro. Warto wybrać się na hałdę chociażby w roli kibica. Miejsce zawodów jest bardzo widowiskowe i dostarczy wielu emocji obserwatorom, o zawodnikach nie wspomnę.  Trzymam kciuki za to, aby pogoda w weekend była korzystna dla nas wszystkich :)

Dzięki za ekstra niedzielne śmiganko.

5 komentarzy:

 1. Było fantastycznie, wspólna jazda bardziej motywuje! Oby więcej takich jazd!!
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie macie taką fajną próbę Wojtek klx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie możemy Ci powiedzieć bo jak tylko publikujemy info z dokładnymi danymi miejsca to zaraz znajdują się właściciele i zamykają nam teren;) Łuk OO

   Usuń
 3. to miejsce jest: za górami za lasami, w pięknym miejscu nad chmurami!! ;)
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 4. Patka to trafnie ujeła, to faktycznie jest nad chmurami. Super pętla, jest wszystko, zjazdy, podjazdy, zakręty, muldy, extrimek i parę prostych a wszystko ciekawie skonfigurowane. Michał z Sebą naprawdę się postarali, mamy próbę do super treningów.Maciek.

  OdpowiedzUsuń