Google Website Translator Gadget

sobota, 19 marca 2011

Nadchodzące imprezy

Witam wszystkich!

Taki krótki post zamieszczam dotyczący zbliżających się imprez motocyklowych. Nie wiem czy ktoś z Was wybiera się na endurocross w Tymbarku, który ma się odbyć w pierwszy weekend kwietnia. Widziałem Rezi, że umieściłeś plakat na stronce reklamujący tą impreze. Mnie osobiście, po Atlas Arenie w Łodzi, wystarczy tego tyou zawodów ;P

Nie dawno w necie pokazała się informacja na temat organizowanego CrossCountry w Strykowie w tym samym terminie. Zastanawiałem się czy nie mielibyście ochoty pojechać tam na niedzielne zawody i wzięcie w nich udziału. Można byłoby wybrać się w sobotę po południu, nocleg pod namiotami z ognichem w dobrym towarzystwie a nazajutrz pośmiganie sobie po torze crossowym z elementami crosscountry i powrót na opolszyznę. Więcej nt. imprezy można znaleźć na stronach gminy Stryków, scigacz.pl lub eoracing.pl. Rzucam temat i będę wdzięczny za Wasze opinie.

Tak na marginesie to w następny weekend wracam NARESZCIE na opolską ziemie. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda i będziemy mogli gdzieś razem pośmigać. Ostatnie rozmowy i zdjęcia Strzelc Opolskich rozgrzały moją wyobraźnie i chęci do odwiedzenie tamtejszej okolicy. Może się tam wybierzemy....?

Jeśli będziecie jutro śmigać to udanej zabawy!!

Pozdrowienia i do zobaczyska!!!

9 komentarzy:

 1. Czekamy z niecierpliwością na Twój przyjazd. Mam nadzieję, że za tydzień będziemy mogli z Tobą pojeździć.
  Co do zawodów to zobaczymy. Natomiast mamy konkretny plan co do weekendu majowego (Welcom Romania :D ) - jedzie: Zbyszek, Elek, Patka, ja i może Krzysiek, brakuje jednego chętnego, może reflektujesz? Wyjazd w Sobotę rano, powrót we Wtorek wieczorem. A następny weekend majowy to już zawody w Kielcach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm, to brzmi bardzo ciekawie! :) Za tydzień chętnie dowiem się szczegółowo tego niecnego planu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się zastanawiam nad Strykowem i to poważnie .Nawet rozmawialiśmy o tym z Maćkiem w piątek :] tak na 80% wystartowałbym w tym CC więc ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha, no to super! To jest nas już dwóch. Mam nadzieje, że MParts`i też dołączą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Siema Pandowcy !
  Jesteśmy cichymi wielbicielami waszego BLOG-u  Karolina (gasgas EC 125) Michał ( WR 450). Żal nam dupę ściska, że nie zorganizowalibyśmy (nieskromnie) jednych z fajnieszych zawodów enduro w naszym kraju : Próba Strzelce Opolskie – Próba Gogolin. Nie płacząc nad rozlanym mlekiem chciałbym zwrócić waszą uwagę na 2 imprezy które wg. mnie mogą być całkiem fajne, pech chciał że są w podobnym – zarezerwowanym przez Was czasie: tydzień po zawodach w Strychowie są zawody w Siedlęcinie (http://www.enduro.pl/foto_enduro/miniatury2011/siedlecin2011_1.jpg) Nie byłem ale słyszałem - wyjątkowo udana impreza. Tym bardziej, że odbywają się w znanym/lubianym przez nas terenie górzystym.
  Druga fajna impreza jest weekend Majowy – gdy panujecie wyjazd do Rumunii. Nie znam opiniii na temat tej imprezy ,ale jest blisko , w wyjątkowo fajnych terenach : http://www.drapaci.cz/view.php?nazevclanku=zahajili-jsem-pripravu-drapak-rallye-2011&cisloclanku=2011010001
  , A TU KALENDARZ Czeskich imprez:
  http://www.rmkenduro.cz/?page_id=331
  Rozważcie czy nie lepiej Ruminię zostawić na sezon letni , a tym czasem pohasać u południowych sąsiadów
  P.S Kto ma moc pojeździć w najbliższy weekend ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmmm, ten Siedlęcin wygląda na bardzo profesjonalną imprezę! Czechy też kuszą. Świetnie, że daliście nam "cynk" i teraz jest o czym myśleć :P A jutro śmigamy tylko nie wiadomo jeszcze gdzie i jak. Najlepiej kontaktować się z Rezim albo z Elkiem :D Można by ze mną ale nie chcę tak publicznie telefonu ujawniać :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Jutro śmigniemy pewnie w okolice gogolina ,tarnowa op. dzwońcie do mnie na 664899062 usłyszę fona to odbiorę a jak nie to ślijcie esa pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 8. Siedlęcin podobno super no jest zagwozdka bo stryków też ludki sobie chwalą .Faktem jest że trzeba gdzieś startnąć ja muszę się przełamać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. coś wiadomo o rybniku ? czy się odbędzie impreza ...

  OdpowiedzUsuń