Google Website Translator Gadget

piątek, 3 grudnia 2010

HISTORIA GAS GAS
Trochę historii i współczesności GAS GAS.

Zachęcam do oglądania:Fajne widoczki jak na zimową porę :) ciekawe kiedy u nas będzie ciepło ??
i kiedy znów poczuję kurz na ryjku :) ??

8 komentarzy:

 1. Teraz czuję że "rodzina" mi się powiększyła. Szkoda gadać, jak będziemy w Girone, to tam śmigniemy i zrobimy im zadymę :)
  Dzięki za link i filmik

  OdpowiedzUsuń
 2. Najciekawszy jest początek i to jęczenie ec 2t.Ogłaszam konkurs jakiej pojemności są te dwa gas gas-y jadące na początku filmiku. Trzeba się wsłuchać w dżwięk.

  OdpowiedzUsuń
 3. Małe 2T. Za słaby jestem by podejmować temat, zawsze dosiadałem 4T. Ale jak nik nie wchodzi to stawiam na 125-ki model z 2009 w malowaniu racing.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy to 250 a druga seta :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Też bym na to stawiał :) Łukasz O (ps. jak tu się do Was zalogowac jako oficjalny uzytkownik i miec swój profil - admin musi potwierdzi moją osobę? prosze o wskazówki :D)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podaj mi adres poczty wyslę Ci zaproszenie , oczywiście je przyjmiesz a ja się zajmę resztą :D Adresik daj mi na Rezus007@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej ho! Już jestem. Pat wysłała zaproszenie, za co thx! Teraz pozostaje mi tylko zbudowac profil i aktywnie uczestniczyc w dyskusji i tworzeniu bloga :D Pozdrowienia!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbliżej był Rezi !! chociaż nie jestem pewien czy ten z większym dyfuzorem to nie 200 ccm. Kręci się i brzmi trochę jak 200 EC.
  To drugie to na pewno 125.

  Rezi w nagrodę układa belki na naszym przyszłym torze ;), za zajęcie II i III miejsca kopanie rowów i układanie kamieni :)

  OdpowiedzUsuń