Google Website Translator Gadget

czwartek, 2 grudnia 2010

Ciekawe porównanie

Kilka latek temu był pojedynek Kędzierskiego na Gas Gas-ie EC125 z koniem a od kilku dni rozmawiamy na temat treningu rowerowego i proszę , na Ścigaczu pojawił się film . W szkockim Forcie William pojedynkowali się David Knight – aktualny Mistrz Świata Enduro3 oraz Gee Atherton - zwycięzca Pucharu Świata Rowerowego Downhillu. Motocykl Enduro kontra rower , wygrany zabiera pojazd przegranego . :-D
Link do FILMU 
                                       

3 komentarze:

 1. To może przesiądziecie się na rowery skoro tak często o nich piszecie :)

  Filmik fajny, fajnie się ogląda ale nie ma związku z enduro ! Typowa traska zjazdowa !

  To tak jakby puścić na trasę Justynę Kowalczyk z Adamem Małyszem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkowicie zgadzam się z Patką . Dodam że KNIGHT wykazał się wielkim hartem ducha stając w szranki z mistrzem zjazdu rowerowego na trasie typowo zjazdowej do tego jak widać wytrenowanej na maxa przez rowerzystę. Ciekawe jak by się skończył wyścig na trasie próby enduro gdzie zjazdy to tylko około 30% trasy????!!!!!!!!!Chyba nie ma wątpliwości kto by wygrał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chodziło tylko o to czy rower jest dobrym środkiem treningowym . A czy tak jest to kwestia indywidualna.Myślę że jak zacznie się sezon to będziemy poruszać bardziej neutralne tematy.A stronka jest super i fajnie że Zbyszkowi chce się wynajdywać ciekawe tematy. Niedługo DAKAR ciekawe czy jakiś gas gas się tam pojawi?Takie próby już były.

  OdpowiedzUsuń