Google Website Translator Gadget

piątek, 10 grudnia 2010

Dakar 2011

Zachęcony możliwością wpisu oraz w wyniku "delikatnej" zachęty ;) zamieszczam oto pierwszego posta (sic)!!!

Pewnie wiecie, że dużymi krokami zbliża się najchętniej przeze mnie oglądany Rajd DAKAR 2011!!! W tym roku ekipa ORLEAN TEAM "wchłonęła" do zespołu Rafała Sonika - zdobywcy Pucharu Świata 2011 w rajdach quadów. Jak zawsze (i oby jak najdłużej) na motocyklach wystartują Kuba Przygoński, Jacek Czachor oraz Marek Dąbrowski. Jestem bardzo ciekaw tegorocznej rywalizacji w grupie motocykli, ale nie tylko. Hołowczyc wreszcie startuje w fabrycznym teamie, co może mu pomóc w osiągnięciu doskonałego rezultatu. Zapraszam wszystkich chętnych do zwiedzenia strony ORLEAN TEAM i zapoznanie się z wywiadami z wszystkimi z zawodników http://www.orlenteam.pl/.

Tak na marginesie czekam również z niecierpliwością na kalendarz PZM z harmonogramem zawodów na sezon 2011, który ma byc dostępny na stronie 17 grudnia. Mam nadzieję, że uczestnicy tegorocznego startu w Opolu będą również chętni wzięcia udziały w któryś z zawodów 2011!! Ja tam zamierzam się przynajmniej postarac...;P

Pozdrowienia dla ALL!!!

5 komentarzy:

 1. Dakar to super serial, jedyny jaki oglądam w tv.
  Szkoda że polska tv nie promuje innych dyscyplin motocyklowych.A odnośnie zawodów w przyszłym roku to mam mocne postanowienie że startuje.Oby czasu i kasy starczyło.Fajnie by było jeżdzić większą ekipą.Łukasz, trzymam cię za słowo!!!!!Motocykl i talent masz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako weteran (z nazwy) zamykam stawkę, zawsze możecie liczyć na wyciąganie z bagienka, mam wprawkę po tym roku, a jak coś to zawieszę latarenkę na migaczu i zamknę pochód :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W Dakarze jedzie tylko ekipa z Orlenu czy mamy jeszcze jakiś rodaków w stawce ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Śpieszę poinformować, że w stawce motocykli jedzie jeszcze Krzysztof Jarmuż z TEAM HONDA EUROPE. Niestety, GASGASy nie startują w tegorocznym rajdzie :/ A co do zawodów w Polsce to ciekawi mnie jak będzie wyglądała możliwość startów dla amatorów? Czy uwzględnią klasę Hobby? ps. Maciek, teraz już nie ma odwrotu;)Wolny czas spędzam na wzmacnianiu wszelakich mięśni:D Do tego chciałbym jeszcze zrobić wizytacje z żółtą bestią w zacnym serwisie MParts. Tak tylko muszę to zaplanować, żeby Patrycji nie było wtedy, bo jeszcze mi zakosi swój stary sprzęt i co ja wtedy zrobie...?:P

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszamy szanownego Pana do serwisu.Patka planowała zamianę zębatek bo chciałeś 48 zębów.Co do startów to czuje że wreszcie po latach przymiarek plan się ziści.A sprzętu ci nie zakosi bo nowy też fajny i łzy po żółtku już otarła.

  OdpowiedzUsuń