Google Website Translator Gadget

środa, 18 lutego 2015

Mamy fantastyczną informacje dla wszystkich spragnionych rywalizacji!!!!

Dzięki pomysłowi Maćka Brawaty już 12 kwietnia rusza cykl zawodów CROSS COUNTRY pod nową nazwą "Cross Country Puchar Śląska i Opolszczyzny" organizowany przez 5 klubów. 

 

Pierwsza eliminacja odbędzie się u nas na poligonie wojskowym w Winowie k/Opola właśnie 12 kwietnia

W sumie planowanych jest sześć eliminacji całego cyklu, po dwie w Opolu (organizator SM Panda Racing) i może dojdzie jeszcze drugi termin w Biskupicach k/Częstochowy (organizator MKS Tryb Częstochowa), po jednej w Rogoźniku (organizator BKM Silesia Bytom), Głuchołazach (organizator Off road Team Głuchołazy) i Rybniku (organizator ATV-Rów Rybnik).
Każda miejscówka ugości startujących całkowicie odmiennymi warunkami terenowymi, piachy, błoto, kamieniste i śliskie podjazdy to niektóre z atrakcji, które czekają na śmiałków!
Winów i Biskupice są wszystkim dobrze znane, co przygotują pozostałe kluby jest ogromną zagadką!!! Tereny mają piękne trailowo-endurowe więc nudy na pewno nie będzie a emocje sięgną zenitu!
Oczywiście prowadzona będzie klasyfikacja całoroczna, niskie wpisowe i uproszczone zasady rozgrywek będą dużą zachętą dla zawodników.
Zapraszam wszystkich chętnych do startów w naszym cyklu, mam nadzieje że emocji nie zabraknie a poziom sportowy będzie tak wysoki jak w ubiegłym roku w Pucharze 3 Klubów.

Dziękujemy Maciek Brawata za Twoje pomysły, bez nich sport motocyklowy by nie istniał. Wielkie dzięki za Twoje pomysły, najpierw Puchar Trzech Klubów a teraz PŚiO !! Brawo !!

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA STRONY!!! ZAWSZE AKTUALNE INFORMACJE

A tak było w zeszłym roku ;) Wykorzystane fotki pochodzą ze strony www.itvsport.pl
Autor: Misiek :)


 

4 komentarze:

 1. hahaha :D ja to sławna jestem! :D W tym roku przyjadę z kulami i aparatem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie mogłam się powstrzymać żeby nie dodać tej foty :) - myślę że we wrześniu zobaczymy się już bez kul tylko z moto na linii startu ?
   Pozdrawiam,
   Patka

   Usuń
  2. niestety nie ;/ muszę zrobić wszystko by oba przeszczepy się przyjęły :) Ale możliwe, że w następnym sezonie zacznę już treningi :D! Będę daleko w tyle, ale może uda mi się nadgonić ;)

   Usuń
 2. Moja stójka na glowie też niczego sobie. Będą klody w tym roku ? Mam uraz psychiczny.

  OdpowiedzUsuń