Google Website Translator Gadget

sobota, 25 stycznia 2014

MOTO 5 The Movie - pokaz 01.02.2014


Zima nastała na całego, więc żeby uprzyjemnić sobie oczekiwanie na sezon zapraszamy na wspólne oglądanie 5 części filmu serii MOTO THE MOVIE. Polska premiera tego filmu odbędzie się tym razem nie we wrocławskim kinie, lecz w Pubie POD AMFITEATREM w Opolu, przy ul. Barlickiego 13. Charakter imprezy jest przede wszystkim towarzyski - zapraszamy wszystkich miłośników motocross, enduro i offroad do wspólnego spędzenia czasu w motocyklowej atmosferze. Sala, w której odbędzie się pokaz filmu z POLSKIMI NAPISAMI mieści do 70 osób. Film zostanie wyświetlony z projektora w najwyższej rozdzielczości HD z płyty Blu-Ray. W razie braku miejsc w całym Pubie są ekrany, na których będzie można również śledzić przebieg filmu, popijając ulubiony trunek lub posilając się potrawami z barowej kuchni. Start pokazu jest zaplanowany na godzinę 17:00. Na początek zostanie zaserwowany MOTO 5 THE MOVIE, którego trailer możecie zobaczyć poniżej:


Zaraz po tym wyjątkowym w skali europejskiej publicznym pokazie przypomnimy sobie wcześniejszą produkcję MOTO 4 THE MOVIE. Film będzie wyświetlony również z napisami polskimi oraz w edycji HD z płyty Blu-Ray. Kto nie miał okazji być w ubiegłym roku na pokazach we Wrocławiu, Warszawie czy Rudzie Śląskiej będzie mógł nadrobić zaległości. MOTO 4 jest unikalną produkcją przede wszystkim ze względu na sekcję filmu poświęconą Tadeuszowi Błażusiakowi!!! Tadeusz opowiada w niej o swoich treningach w Hiszpanii, gdzie przygotowuje się i trenuje do sezonu. Dodatkowo, oglądając MOTO 4 możemy przypomnieć sobie jak pozytywnym i utalentowanym  zawodnikiem był (niestety) Kurt Casselli.


Każdy kto przyjdzie na pokaz będzie mógł wziąć udział w konkursie dwóch płyt MOTO 4 THE MOVIE (DVD i BLURAY). Do oryginalnych wydań tego filmu, które własnoręcznie na naszą prośbę podpisał TADEUSZ BŁAŻUSIAK podczas Mistrzostw Świata SuperEnduro w Łodzi w grudniu 2013 dołączona zostanie kopia filmu z napisami PL!!! W całej Polsce to jedyne wydanie z profesjonalnym tłumaczeniem tego filmu do prywatnego odtwarzania w domu.

Jeśli jeszcze nie wiesz co zrobić w sobotę 01.02.2014 to ten problem przestał już istnieć. Zbierz przyjaciół i przyjdź fajnie spędzić czas z nami. Bilety na pokazy w cenie 10 PLN/osoby będą dystrybuowane na miejscu, a cały dochód z imprezy zostanie przekazany na CELE STATUTOWE Stowarzyszenia Motocyklowego GAS GAS Opole.

LOSOWANIE NAGRÓD PODCZAS POKAZU- dziękujemy sponsorom!!
- dwie płyty MOTO 4 The Movie (MOTOXCINEMA.COM)
- 2 podwójne wejściówki na Wrocławskie Targi Motocyklowe 2014 (WTM 2014)
- 5 pojedynczych "niespodzianek na barze" :D (Pub Pod Amfiteatrem)


UWAGA !!! PRZED PREMIERĄ ODBĘDZIE SIĘ KONKURS O TEMATYCE ENDURO MX! ZWYCIĘZCY OTRZYMAJĄ WARTOŚCIOWE NAGRODY RZECZOWE!
SPONSOREM NAGRÓD JEST FIRMA MPARTS-MOTOCYKLE

ZAPRASZAMY!!!!

5 komentarzy:

 1. Byłem na pokazie w zeszłym roku,było super.W tym roku napewno też zawitam.
  Pozdrowienia dla ekipy z gasgas opole.

  OdpowiedzUsuń
 2. super już odliczam dni do pokazu

  OdpowiedzUsuń
 3. hej.byłem na pokazie we wroclawiu ,extra film. fajnie ,że udało się teraz w opolu na miejscu.polecam , warto to zobaczyć na większym ekranie .pozdro fly

  OdpowiedzUsuń
 4. mam pytanie czy wiadomo już coś kiedy będzie winów dokładnie ?? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstępnie zapowiedzi organizatora czyli Stowarzyszenia Panda Racing mówią o 13 kwietnia. Polecam śledzić profil Stowarzyszenia na Facebook`u - link https://www.facebook.com/SMPandaRacing?fref=ts

   Usuń