Google Website Translator Gadget

niedziela, 3 kwietnia 2011

TESTY GAS GAS EC 125


Stanąłem przed dylematem zakupu nowego moto oczywiście marki GAS GAS , sprawa niby prosta bo jeździłem do tej pory 250 2t .
Wpadłem na pomysł spróbowania mniejszej pojemności. Z racji na dostępność 125 2t (motocykl Patki) testowałem dzisiaj właśnie jej moto. Okazało się że Richi miał racje !!! żeby jeździć naprawdę szybko 125 trzeba naprawdę sporych umiejętności, generalnie setka nie wybacza błędów . Trzeba trzymać gaz i ostro mieszać biegami. Wielką zaletą jest niska masa i poręczność , jednak jeśli nie masz ADHD to lepiej poradzisz sobie z moto o większej pojemności.


Wielki szacuneczek dla Patki , bo daje rade na tej małej wściekliznie i to coraz lepiej. Generalnie fajnie się jeździło ale wracam do mojej pojemności.

13 komentarzy:

 1. Ja tam myślę, że w ogóle 2T nie wybacza błędów - czy to 125 czy więcej;) Prawda, że z seta trzeba walczyć, szczególnie podczas otwarcia na maksa przepustnicy. Ale jak ten wariat wtedy "śpiewa"! :D Szacuneczek dla jeźdźców na setach (...Dziękuje :P)

  OdpowiedzUsuń
 2. hi hi - tak seta tak fajnie potrafi pociągnąć, że latam leżąc na niej :D ale to tylko czasem :) bo przeważnie nie mam odwagi jej mocno kręcić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam bardzo miło wspominam setkę i chętnie bym do nie wrócił . Dwa lata nauki jazdy od podstaw spędziłem na GG125 jak się uczyć jeździć to tylko na 125 2T .Oczywiście wciąż się uczę jeździć żeby nie było :p Kiedyś mój kolega powiedział "Zbychu jak nauczysz się jeździć na secie to pojedziesz na wszystkim" pamiętasz ....... ? pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żeby nie było że nie umiem jeżdzić, owszem człowiek doskonali swoją technikę całe życie i to jest fajne w enduro że zawsze można lepiej. Miałem na myśli naprawdę szybką jazdę setką , prawdą jest że seta jest idealna do nauki ale żeby jeżdzić profesjonalnie 125 to już inna para kaloszy. Jeśli się jeżdzi parę lat 250 2t to nabiera się pewnych nawyków.Pewnie że pamiętam i zdania nie zmieniłem a setką daje radę ale ale większą frajdę daje mi 250.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pomysł: Elek coś przebąkuje ostatnio, że chciałby GAS GAS-a ! Tak więc Zbyszek, Ty sprzedasz mu GG250ccm i kupisz/odkupisz swoją dawną GG125 :D
  Co Wy na to ?
  Tylko musimy znaleźć amatora na Betę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. E tam a ja bym Elka na setkę wsadził

  OdpowiedzUsuń
 7. No ładnie plaujece tu zbrodnie na mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. trzysta to juz znacznie blizej do 4,5 niz ze 125

  OdpowiedzUsuń
 9. miałem sete gasa .poraha awaria

  OdpowiedzUsuń