Google Website Translator Gadget

piątek, 17 grudnia 2010

Kalendarz Enduro na 2011

Troszkę lipa mam nadzieje że to tylko wstępny kalendarz .Pięc eliminacji  w tym Słowacja i jeden vacat , brak Opola to jakieś nie porozumienie :/
 
 KALENDARZ!!!!

4 komentarze:

 1. Z tą lipą chodzi mi o to że coraz mniej eliminacji :< z roku na rok zanika enduro w polsce

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki los sportów gdzie potrzebny jest teren i pasja. Zostanie zbieranie grzybów i to z ważną licencją. Świat idzie ku gorszemu. Byłem w Angolowni i jak patrzyłem z okiem pociągu to widziałem tylko płoty, prawie zasieki i wąskie dróżki między nimi. Zasada ograniczania wolności działa, ale to temat na innego bloga. Mam nadzieję że HAVI da radę zrobić znów eliminacje w Opolu.

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda chętnych do robienia zawodów jest coraz mniej, dlatego PZM szuka organizatorów na Słowacji.Kiedyś robiłem takie zawody i to jest sporo pracy a do tego duża odpowiedzialność.Ale lubiłem to, teraz po prostu nie mam czasu na przygotowanie takiej imprezy.Zachęcam wszystkich fanatyków enduro do podjęcia organizacji zawodów.Z góry uprzedzam że na tym się nie zarabia ale jeśli ktoś to lubi to satysfakcja gwarantowana, chętnie służę poradą a co nieco wiem jak się za to zabrać.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to mało eliminacji nam zrobili. Ale jest o tyle plus, że zostało trochę czasu na treningi i przygotowania :)Fajnie, że na Słowacji będzie runda. Już nie mogę się doczekac!!! ps.kiedyś, dawno, dawno temu ja też brałem udział czynnie w organizowaniu rajdów enduro - szczególnie ciepło wspominam oznakowywanie prób w Gogolinie. Wbijanie drewnianych palików pod taśmy w twardą jak kamień ziemię było moją ulubioną czynnością ;)))

  OdpowiedzUsuń