Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 25 maja 2020

TRENING NR 2 - 23.05.2020 - SHERCO ACADEMY OPOLE

Drugi etap szkoleń mamy za sobą. Pogoda sprzyjała, poranne opady deszczu zrobiły z naszych szkoleniowych odcinków jeszcze bardziej przypominające te z prawdziwych rajdów enduro.
Niezwykle urozmaicone testy enduro przeplataliśmy ćwiczeniami technicznymi.
Naszym celem jest jak najbardziej kompleksowe przygotowanie zawodników do startów w klasycznym enduro. Ten cel pod okiem szkoleniowca Patrycji Komko udaje nam się realizować w 100 %  Nasi podopieczni czerpią garściami z porad i wiedzy naszej Pani Profesor :D 
Doświadczenie Patrycji zdobyte w wielu rajdach enduro  jest najlepszym zapleczem do szkolenia młodych adeptów tego sportu.
Uczestnicy szkolenia, którzy brali udział po raz drugi w treningu poczynili bardzo zauważalne postępy i nabrali wiatru w żagle.
Doszło parę nowych osób, które również w przebiegu całego treningu z okrążenia na okrążenie robiły co raz większy progres.
Wszyscy uczestnicy wyjechali z poczuciem spełnienia sportowego i bogatsi w nowe doświadczenia, które w przyszłości będą procentować na trasach zawodów.
Trzecie szkolenie już w najbliższą Sobotę więc jeśli chcesz poprawić swoją technikę jazdy to zapisuj się!Do zobaczenia na naszych szkoleniach.


 Ekipa SHERCO OPOLE!!! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz