Google Website Translator Gadget

czwartek, 7 maja 2020

Sherco Opole zaprasza na cykl treningów ENDURO.

W obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie organizować zawodów, jak i w nich startować. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło! Wykorzystując, przymusową przerwę w startach i w organizowaniu zawodów znanych, pod nazwą IPONE SERIES, postanowiliśmy podzielić się z wami naszymi doświadczeniami w treningu przygotowawczym do startów w zawodach, klasycznego enduro.

*Organizowane przez nas treningi, są dedykowane dla średnio zaawansowanych rajderów którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia w startach zawodniczych w rajdach enduro. 
*Celem naszego cyklu treningów jest takie przygotowanie kursantów, aby  każdy z nich był w stanie ukończyć w przyzwoitej formie i z dobrą lokatą, średniego stopnia trudności, zawodów enduro sprintu. 
*Treningi odbywać się będą weekendowo, oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. 
*Grupy treningowe nie będą przekraczały sześciu uczestników plus instruktor. 
*Zależy nam na stworzeniu dwóch grup treningowych z którymi będziemy spotykać się na treningach cyklicznie. Przewidujemy miesięczny cykl treningowy, czyli cztery treningi motocyklowe w trakcie których będziemy poszerzać wasze doświadczenie i umiejętności jeździeckie z uwzględnieniem specyfiki rajdów enduro. 
*Przekażemy wam również niezbędną wiedzę dotyczącą zasad startu w zawodach. Dowiecie się jak przygotować motocykl tak aby dojechał do mety, jakich użyć opon i ustawień zawieszenia aby wasza jazda była jeszcze bardziej efektywna. Przekonacie się również, że liczenie czasów okrążeń nie jest skomplikowane a odpowiednie zabezpieczenie logistyczne w paliwo, części i narzędzia jest niezbędne w trakcie trwania zawodów.

Waszym nieubłaganym szkoleniowcem, nie znającym litości w treningu i w dążeniu do celu, będzie utytułowana, zawodniczka, szkoleniowiec, reprezentantka Polski w Mistrzostwach Europy i Swiata w rajdach enduro  Patrycja Komko!!! 
Jej doświadczenie i umiejętności szkoleniowe będą gwarantem, waszego sukcesu sportowego. Jeśli więc marzysz o startach w zawodach, a wydaje ci się że jeszcze nie jesteś gotowy, to skontaktuj się z nami. Zrobimy z Ciebie prawdziwego zawodnika ENDURO!!!!

Koszt szkolenia: 100zł / dzień 
Czas trwania: 4-5 h

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz