Google Website Translator Gadget

wtorek, 16 lutego 2016

Już 13 marca startujemy z "Cross Country Puchar Śląska i Opolszczyzny"


Już 13 marca rusza cykl zawodów CROSS COUNTRY pod znaną nazwą "Cross Country Puchar Śląska i Opolszczyzny" organizowany przez 4 kluby.
W sumie planowanych jest sześć eliminacji całego cyklu, po dwie w Opolu (organizator SM Panda Racing) i w Biskupicach k/Częstochowy (organizator MKS Tryb Częstochowa), po jednej w Głuchołazach (organizator Off road Team Głuchołazy) i Prudniku (organizator Team 111 Enduro Prudnik).
Każda miejscówka ugości startujących całkowicie odmiennymi warunkami terenowymi, piachy, błoto, kamieniste i śliskie podjazdy to niektóre z atrakcji, które czekają na śmiałków!
Winów, Biskupice i Głuchołazy są wszystkim dobrze znane, co przygotuje kluby Team 111 Enduro Prudnik jest ogromną zagadką!!! Tereny mają piękne trailowo-endurowe więc nudy na pewno nie będzie a emocje sięgną zenitu!
Oczywiście prowadzona będzie klasyfikacja całoroczna, niskie wpisowe i uproszczone zasady rozgrywek będą dużą zachętą dla zawodników.
Zapraszam wszystkich chętnych do startów w naszym cyklu, mam nadzieje że emocji nie zabraknie a poziom sportowy będzie tak wysoki jak w ubiegłym roku.

Już wkrótce więcej informacji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz