Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 22 września 2014

3 eliminacja Pucharu Trzech Klubów, zawody Cross Country na poligonie Winów przeszła do historii

Było super! tym razem przeciwności losu były nam nie straszne i udało się zorganizować fajne zawody. Nawet pogoda wpasowała się idealnie.
Okazuje się że nawet na Winowie można zrobić trudną i wymagającą trasę. Nowe odcinki trasy okazały się strzałem w dziesiątkę i mimo że zawodnicy musieli wykazać się wielkim hartem ducha i dużą kondycją to wszystkim się podobało.
Zawodnicy stawili się na start w bardzo licznej grupie ponad 140 motocyklistów i 30 quadowców. Start takiej ilości motocykli wyglądał imponująco.
W klasie kobiet do rywalizacji przystąpiło 5 dziewczyn. Wielkie brawa dla nich bo trasa nie należała do łatwych. Większość z nich pokonywała nawet trudny odcinek extrem, który dawał mocno popalić! Klasę naszych enduromaniaczek wygrała Ania Mikołajek, drugie miejsce zajęła Karolina Juzwenko a trzecie na największym motocyklu w swojej klasie KTM 525 Iza Nastula, czwarte miejsce zajęła Sandra Piszczek, która utrzymała się na bardzo dobrym II miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Trzech Klubów.


Mimo zmęczenia na twarzach zawodników było widać wielką radość z jazdy i to jest dla nas jako organizatorów największą nagroda za poniesione wysiłki przy organizacji zawodów.
Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom za liczne przybycie i walkę fair play.

Mimo że Pan Wiesław nie mógł być na rozdaniu nagród to nagroda za III miejsce w klasie wet 50+ już do niego pędzi. Gratulujemy wyniku i zajętego miejsca.
 

FOTKI ITVSPORT 
FOTKI PREZESOWA ;) 
FOTKI MAJA 
FOTKI BEATA
FOTKI JANUSZ
FOTKI JACEK

Przypominamy że ostatnia eliminacja zwieńczająca cykl Pucharu Trzech Klubów odbędzie się 12 października na torze w Biskupicach koło Częstochowy.
Pamiętajcie trzeba walczyć do końca bo ostatnia eliminacja może zadecydować o kolejności w klasyfikacji generalnej.
W Częstochowie odbędzie się też podsumowanie całego cyklu i udekorowanie najlepszych zawodników w całym cyklu.


więcej info na stronie organizatora: MKS TRYB CZĘSTOCHOWA


3 komentarze:

 1. Super się jechało .. gratuluję organizatorom, jesteście najlepsi :D ..
  by the way, przyznaję sobie tytuł miss fotogeniczności - bezsprzecznie! hahaha
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 2. organizator pokazał klase, widać że w ułożenie trasy i zbudowanie odcina extrem włożono dużo pracy i serca. bardzo fejne zawody.pozddrowienia dla pandowiczów.Ł,B.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje dla wygranych i reszty zawodników.po drugiej stronie flagi też było SUPER -zielona kamizelka .pozdrawia .fly
  p.s. daleko do kwietnia ..2015

  OdpowiedzUsuń