Google Website Translator Gadget

czwartek, 24 kwietnia 2014

Powrót do przeszłości... Halley 1985 ---> Halley 2014 !!


W związku, iż Gas Gas wkrótce obchodzi swoje 30-lecie wypuszcza na rynek limitowane fabryczne repliki Gas Gas'a z roku 1985.
Repliki zostały stworzone na wzór oryginalnego modelu Halley z 1985 roku, motocykla, który Gas Gas sprzedał jako pierwszy... 
  Wraz z kolorystką Gas Gas EC Factory Replica dostępnego w 250 oraz 300  (only two stroke)  motocykl będzie wyposażony w szereg usprawnień .
Przekładnie silnika, pokrywa sprzęgła, pokrywa głowicy cylindra i pompa wody, wydech FMF są zmodyfikowane z poprzedniego modelu. Wiązka przewodów również przeszła gruntowny remont, upraszczając okablowanie czyniąc go bardziej skutecznym .
Wśród nowych części znalazło się zawieszenie: przód Marzocchi oraz tył: Reiger- z podwójną regulacją, który używa fabryczny team Gas Gas.
Repliki będą ograniczone do 250 szt. Zapraszam również do lektury na temat zmian jakie zaszły w silniku (a jest ich sporo) na oficjalną stronę Gas Gas'a www.gasgasmotos.es  

Z mojej strony to wszystko
Pozdrawiam Szymon

2 komentarze:

 1. super informacje, dzięki Szymon za newsy.
  I love GAS GAS :D
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna ta wersja na 30 lecie. Szkoda że 4t nie wypuścili. Jestem ciekaw jakie modele wyjdą na 2015r? Podobno ma być nowa gama silników . Szymon grayulacje za debiut ,fajny post.
  Maciek

  OdpowiedzUsuń