Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 24 marca 2014

PUCHARU TRZECH KLUBÓW już za kilka dni!!! :)

UWAGA ZAWODNICY - W NIEDZIELE 30 MARCA 2014 PRZESTAWIAMY ZEGARKI NA CZAS LETNI Z GODZINY 2:00 O JEDNĄ DO PRZODU!!!! WEŹCIE TO POD UWAGĘ DLA DOTARCIA NA ODPOWIEDNI CZAS NA START! :D


Serdecznie zapraszamy 30 MARCA na pierwszą rundę PUCHARU TRZECH KLUBÓW do Biskupic koło Częstochowy.


W zawodach wystartuje ok 100 zawodników na motocyklach i quadach.


Informacje dla zawodników:
Harmonogram imprezy:
Biuro: 7:30-16:00
Przegląd techniczny: 8:30-10:00
Odprawa : 10:00
Start Motocykle: 11:00
Start ATV: 13:00
Zakończenie imprezy: 16:00
Uwaga!!!! Jeżeli liczba motocykli przekroczy 70 to zostanie uruchomiony drugi bieg motocykli
Harmonogram jeśli liczba motocykli przekroczy 70:
 Start Motocykle1: 11:00
 Start Motocykle2: 13:00
 Start ATV: 15:00
Zakończenie imprezy: 16:30


Wpisowe:130zł (regulamin dostępny na www.mkstryb.pl)
Wstęp dla kibiców bezpłatny!!! Na miejscu dostępne: kiełbaski, karkówka, słodycze i napoje.


Miejsce:  Jura Park Biskupice
Kontakt:
Motocykle: 502 463 062
Quady: 501 890 085


Zachęcam wszystkich niezdecydowanych do startu w Biskupicach!!! Warto walczyć o punkty do klasyfikacji całorocznej.
Tor w Biskupicach ze względu na swój charakter daje doskonałą okazję do mocnego treningu siłowego i kodycyjnego. Uczestnictwo w tych zawodach będzie najlepszym treningiem przed rozpoczynającym się sezonem.

Mamy informcje z ostatniej chwili: ORGANIZATOR POSTANOWIŁ WYRÓWNAĆ SPYCHACZEM CAŁĄ DŁUGOŚĆ TRASY!!! to powinno bardzo ułatwić jazdę i przynajmniej na pierwszych okrążeniach będzie dużo łatwiej wjeździć się w trasę!!! uffff uwierzcie mi nie jest lekko!!! ale za to jaka piękna okolica!!

12 komentarzy:

 1. ,, Tanie wpisowe " ... wg. mnie 120 zł wpisowego + 10 zł za chip to nie jest synonim taniego wpisowego. 80 zł wg. mnie to jest max. na wpisowe. pozdrawiam Kat

  OdpowiedzUsuń
 2. Racja. 130 zł wpisowego zdecydowanie za dużo. Mam nadzieję, że w Opolu będzie to mniejsza suma.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super że coś się dzieje, to prawda wpisowe troszkę drogie, ale trzeba przeżyć, panowie z pandy jedno pytanie: Czy będzie okrążenie zapoznawcze? Będę tam pierwszy raz i nie chciałbym skończyć w jakimś kanionie albo rowie?
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie drogo liczą za takie zawody. No ale cóż nic nie zrobimy, taki sport.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co do wpisowego to na Winowie koszt będzie identyczny. Koszt zrobienia zawodów jest dosyć wysoki (jeśli są chętni to proszę zróbcie sami zawody, będzie więcej imprez i może nowych miejsc a wtedy przekonacie się co i ile kosztuje).
  Przykre, że niektórzy tylko narzekają: a to błoto, a to zły podział na klasy, a trochę za drogo itp.!
  Gdyby nie grupa osób z Pandy to nic by się nie odbywało na Winowie! Cieszmy się tym co jest i tym co będzie - wiem, że warto wydać te 130zł bo przeżyciami z zawodów żyje się cały czas, jest to super przygoda a zarazem trening, a po zakończonych zawodach ma się niesamowitą satysfakcję przejechania 2h. Zawody wciągają w motocyklowy wir :) ale niestety też kosztują.
  Co do Winowa to oczywiście będzie okrążenie zapoznawcze. Już wkrótce zamieścimy pełne informacje o naszych zawodach.
  Zbierajcie siłę i do zobaczenia 13 kwietnia :)
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 6. no cóz , dobrze że wogóle są jakies zawody, może jak zrobią się stałą imprezą troszke bedzie taniej, Ł.B

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym nie powiedział że jakieś, to bardzo ciekawe i dobrze zorganizowane i przeprowadzone zawody, organizuje zawody na WINOWIE od 13 lat i szlak mnie trafia bo potraficie tylko narzekać , nigdy złotówki nie zarobiłem na tej organizacji a kosztów jakich poniosłem nawet nie liczę. Przestańcie marudzić bo gdyby nie mała grupa prawdziwych fascynatów tego sportu i ich nie opanowana chęć tworzenia zawodów w naszej nie łatwej rzeczywistości to byście co najwyżej dookoła komina sobie mogli pojeździć. Na przyszłość proponuje samemu zorganizować zawody jeśli wam sił i zapału wystarczy.Maciek

  OdpowiedzUsuń
 8. Chwała tym, co robią zawody, ale to wpisowe za drogie. Nie ma co mydlić oczu, że robicie to tylko dla chwały. Jeśli frekwencja dopisze, a chyba tak, bo pogoda ma być ładna, to organizator przytnie parę tysięcy na takich zawodach. Może zarobioną kasę zainwestuje w rozwój motocyklizmu, a może przepije, to już jego sprawa, a moja, to czy zdecyduję się na start, czy nie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nikomu nie mydlę oczu, organizacja zawodów to zawsze ryzyko finansowe, bo nie wiadomo jaka będzie frekwencja. Proponuje zapisać się do Pandy i włączyć się w wir przygotowań zawodów. Jeśli zapiszesz się do naszego stowarzyszenia to będziesz miał sposobność poznania specyfiki pracy przy organizacji zawodów i zapewniam że przekonasz się że nie chciał byś tak zarabiać na imprezy pijackie. Tak na marginesie to jeśli jakieś środki są wypracowywane to są przeznaczane na cele statutowe. Czyli na popularyzację sportu enduro, miedzy innymi na organizacje jeszcze lepszych zawodów. A na zawody serdecznie zapraszamy bo warto w nich wystartować i upuścić trochę nadmiaru adrenaliny która szkodzi w nadmiarze. Maciej

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie neguję trudu włożonego w organizację zawodów, bo miałem okazję uczestniczyć w takich pracach nieraz, uważam tylko, że zapaleńcy (jakimi wszyscy jesteśmy) nie powinni żądać z chęci zysku 130zł za start, jak ktoś wcześniej napisał: 80zł zupełnie by wystarczyło na pokrycie kosztów. A ponieważ jestem przekorny, to nie dam im zarobić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeżeli kogoś stać na motocykl crossowy/enduro, paliwo,części, ciuchy dojazd itd, a problem o 50 zł w tą czy w tą, wzbudza we mnie śmiech!! Zamiast docenić starania organizatorów że w końcu coś się dzieje w naszych okolicach to wypisują pierdoły... no cóż taka mentalność! pozdrowienia dla organizatorów i do zobaczenia jutro:) #27

  OdpowiedzUsuń
 12. No właśnie, na taki cykl imprez w naszym regionie czekaliśmy wiele lat, kiedy wreszcie jest o co walczyć , można wziąć udział w całym cyklu i postawić sobie za cel konsekwętne starty w sześcu ciekawych , bardzo odmiennych eliminacjach to wam przeszkadza wpisowe. A tak na marginesie wczytujcie się w regulaminy, bo np. w Siedlęcinie gdzie niby tak niskie ma być wpisowe, jedyne sto zł. trzeba jeszcze wykupić obowiązkowe ubezpieczenie OC. które kosztuje około 30 zł. Można zrobić zawody nawet za 50 zł tylko bez karetki, bez pomiaru czasu a trasę można oznakować białym wapnem, tylko na takie zawody nikt nie przyjedzie drugi raz.Mam wielu znajomych którzy ledwo wiążą koniec z końcem a mimo to bawią się w ten sport i nie marudzą że wpisowe jest za drogie! Myślę że takie gadanie to zasłona dymna żeby nie startować w zawodach bo poprostu komuś jaj zabrakło i boi się konfrontacji sportowej.

  OdpowiedzUsuń