Google Website Translator Gadget

wtorek, 6 sierpnia 2013

10/11.08.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa i Puchar Czeskiej Republiki w Enduro

Zapowiadają się kolejne fajne zawody na hałdzie w Wałbrzychu!!!!
Co najważniejsze w zawodach można startować również na motocyklach cross-owych bez homologacji i ubezpieczenia!!!! 

Trasa rajdu:
Próby z pomiarem czasu:
Cross Test – próba czasowa przebiega koło parku maszyn i biura zawodów, przy stadionie, będzie poprowadzona obok trasy toru crossowego,
Enduro Test - Start i Meta zlokalizowane są u podnóża hałdy. Trasa przebiega w 100% po jej terenie. Zalety trasy: jest kręta, liczna w podjazdy, zjazdy, wyskoki, techniczne i ciekawe odcinki ułożone na zróżnicowanej nawierzchni.
Trasa dojazdowa czerwona - pomiędzy PKC, a próbą Enduro,
Trasa dojazdowa niebieska - pomiędzy PKC, a próbą Cross Test.

Więcej info: www.motohalda.pl


Warto się wybrać na te zawody, to wersja uproszczona, dojazdówki biegną tylko po odcinkach gruntowych a ich długość nie będzie wymagająca kondycyjnie. Próby ciekawe, sama hałda jest bardzo ciekawa terenowo, a próba cross połączona będzie z odcinkiem extrim. W klasie hobby mogą startować zawodnicy bez licencji i prawa jazdy. Zachęcam dziewczyny do startu w klasie kobiet, tu trzeba mieć licencje kl. B , znam taką jedną :) co ma taką licencje i mam nadzieje, że odważy się wystartować bo ja chwilowo muszę wyleczyć kontuzje, zachęcam wszystkich do startu, mało jest imprez w których można startować bez licencji, nie wymagane są również opony F.I.M. 

3 komentarze:

 1. a czy sa wymagane badania lekarskie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie, w regulaminie nic nie ma o badaniach. Na pierwszej eliminacji nie wymagali badań. Co innego klasy licencjonowane, tam badania muszą być. W hobby badań nie trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 3. witajcie
  ma ktoś moze wyniki klasy hobby z tych zawodów bo chciałem porównać czasy.
  pozdrowienia
  Jacek.

  OdpowiedzUsuń