Google Website Translator Gadget

środa, 3 kwietnia 2013

Zawody Winów II REAKTYWACJA 07.04.2013 ODWOŁANE


Z przykrością informujemy, że ze względu na trudne warunki na poligonie i brak optymistycznych prognoz pogodowych zmuszeni jesteśmy odwołać najbliższe zawody. Wszystkich potencjalnych zawodników oraz kibiców przepraszamy za niezależną od nas, zaistniałą sytuacje…..


Warunki na poligonie jak widać na zdjęciach...Zarząd SM Panda Racing informuje, że zawody na Winowie zostaną przeniesione na lżejszy termin pogodowy, najprawdopodobniej na miesiąc wrzesień 2013 roku. 

13 komentarzy:

 1. Chcę dodać że na wrzesień tez zapowiadaja śnieg, teraz jest globalne ocieplenie, mamy długą zimę i trochę wiosny w lipcu.

  OdpowiedzUsuń
 2. kto bardziej wystraszył się sniegu , raiderzy czy reszta ?!trudne warunki to sa jak jest pół metra ,a nie 5 centów ...amator

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłem w Winowie i widziałem, warunki faktycznie są nieciekawe, łatwo o kontuzję, ale bardziej chyba organizatorzy bali się, że zmarzną :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z mojej strony moge tylko powiedziec, ze jest nam niezmierni przykro ze przekladamy te zawody. Bardzo sie na nie cieszylismy i poswiecilismy nie malo czasu i energii na ich organizacje. Jednak ze wzgledu na niesprzyjajaca aure, biorac pod uwage m.innymi tak wazne kwestie jak bezpieczenstwo musielismy podjac ta trudna decyzje o przelozeniu zawodow. Wsrod nas jest wielu zapalonych rajdersow ktorych taka pogoda nie odstrasza od jazdy, jednak musielismy na problem spojrzec nie tylko ze strony rajdersa ale przede wszystkim organizatora. Nie my jedyni odwolujemy/przekladamy zawody. Kto choc raz bral udzial w organizowaniu zawodow, ten na pewno zrozumie nasza decyzje.

  OdpowiedzUsuń
 5. a chciałem startować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Decyzja myślę słuszna i uzasadniona. Ale dlaczego przekładać aż na wrzesień? Nie można by zorganizować tych zawodów w maju lub czerwcu?

  OdpowiedzUsuń
 7. organizacja w innym terminie jest zależna od terminów innych zawodów, ale najbardziej od Wojska Polskiego:)- właściciela poligonu....
  załatwianie wszystkich pieczątek na pozwoleniu zajmuje kilka miesięcy...:(
  kropek

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę Kropku że trochę przesadzasz, chcieć to móc. Tak naprawdę to w dzisiejszych czasach brakuje odpowiednich struktur społeczno klubowych które by profesjonalnie a zarazem społecznie zajeły się organizacją zawodów. Nawet gdybyśmy zrobili zawody w Niedzielę to tylko byśmy narobili smaka zawodnikom. Automobil robił zawody jako takie słabe, mówię o czasach pana Gogulskiego ale przynajmniej trzy eliminacje, to miało jakiś sens. Jestem prawie pewien że to koniec Winowa. Maciek
  Ps. Może znajdzie się jakiś kasisty inwestor który zainwestuje w organizację i budowę toru enduro pod Opolem!????!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. "Myślę Kropku że trochę przesadzasz, chcieć to móc. Tak naprawdę to w dzisiejszych czasach brakuje odpowiednich struktur społeczno klubowych które by profesjonalnie a zarazem społecznie zajeły się organizacją zawodów. Nawet gdybyśmy zrobili zawody w Niedzielę to tylko byśmy narobili smaka zawodnikom. Automobil robił zawody jako takie słabe, mówię o czasach pana Gogulskiego ale przynajmniej trzy eliminacje, to miało jakiś sens. Jestem prawie pewien że to koniec Winowa"
  Wydaje mi się że ten post ma jakieś ukryte przesłanie - tylko jakie ?!?!
  Trochę bez ładu i składu :(
  Pozdro.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przełóżcie na 21.04.2013, spotkanie zrobicie się w innym terminie ;P

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak dla mnie to sprawa oczywista. Dacie nowy termin-przyjade! Brawa dla klubu, że wam sie chce! Nie ma co zniechecac ich do dzialania! Żal jest ale do pogody! - sam napalony jak głupi byłem, moto gotowe,początek sezonu itd. a tu zimno że nie tylko wielkanocne jajka zmmarzły! Nie żebym cykał, ale wole nie połamać gnatów przed sezonem.
  Kolejarz też odwołał rozgrywki i nie wiadomo kiedy do terminarza wrócą.
  wszystko przez to białe g..wno!
  Barto

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie ma żadnych ukrytych przesłań, chcieć to móc! czy to trudne?
  A pod komentarzami warto się podpisywać jak ma się jakieś ale...
  Pozdrawiam,
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 13. I jak z tym wrześniem, będzie coś ?
  Kowal Gliwie

  OdpowiedzUsuń