Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

MOTOHAŁDA 2013 - pierwsze zawody w sezonie!!

Wreszcie się zaczęło! Nasze pierwsze zawody ,,Moto hałda Wałbrzych,, w sezonie 2013 są za nami. Trzeba przyznać że poszło nam całkiem nieźle jak na pierwszy raz. Nie obyło się też bez tradycyjnego pecha pierwszego startu, który tym razem dotknął Flaya, przebita dętka w drugi dzień zawodów wyeliminowała go ze ścigania, a trzeba przyznać że pierwszego dnia poczynał sobie na swojej Husce całkiem całkiem i zaliczył bardzo udany start pokonując trasę zawodów sześciokrotnie. Przedwcześnie trasę zawodów opuścił również Kuba Pietruszczak, w ferworze walki ze swoim stałym rywalem tj. ze mną popełnił mały błąd który kosztował go dość groźnie wyglądającą przewrotkę, na szczęście skończyło się tylko na paru siniakach. Doskonałym startem zainicjowały sezon nasze dwie wspaniałe zawodniczki Patrycja i Łucja które udowadniają że kobiety to wcale nie taka słaba płeć! 
Dla Łucji był to pierwszy start na Hałdzie więc tym większe brawa dla niej  i miejmy nadzieję, że ten udany start nakręci jeszcze bardziej naszą Łucje do systematycznego uczestnictwa w zawodach. Patrycja swoim bardzo równym tempem i nienaganną techniką po dwóch dniach rywalizacji wywalczyła w najmocniejszej  klasie Open  doskonałe VI miejsce. Organizator nagrodził nasze dziewczyny pamiątkowymi medalami :)
Tą samą klasę jak i klasyfikacje generalną wygrał nasz kolega Marcin Małek z Hawi Racing Tim. Na starcie nie zabrakło Romana w klasie Masters i Szymona na ec 125 który jeździ coraz szybciej. Zawody w Wałbrzychu są organizowane na coraz wyższym poziomie więc bardzo chętnie tam zawitamy już wkrótce na Enduro Sprincie w ramach Mistrzostw Czech, a tydzień później na Mistrzostwach Polski w enduro gdzie pojawią się w mocniejszej grupie dziewczyny startujące po raz pierwszy w klasie stworzonej specjalnie dla nich.

1 komentarz:

  1. hej.HAŁDA bez kapcia nie miała by smaczku .tym razem padło na mnie i nie narzekam bo mogło być gorzej ( choć żal )... fajne zawody .trasa zaczyna się zapętlać co dodaje wiecej radochy z krecenia nie tylko na prostej manetką.brawo ORGANIZATOR za nowości .p.s. dzieki za relację KROKET

    OdpowiedzUsuń