Google Website Translator Gadget

czwartek, 17 stycznia 2013

OPOLSKA IX GALA ŻUŻLOWA NA LODZIE 12.01.2013


Już trochę minęło od gali żużlowej i jakoś zaspaliśmy z relacją.
Gdyby nie Piątkowy trening to byłoby kiepsko :), tylko Fly może potwierdzić jak bardzo trzęsły mi się nogi :D. Trzy próby i poczułam się znaczniej lepiej -uff co za ulga! 


W Sobotę 12 stycznia 2013 dotarliśmy na lodowisko, wszystko już przygotowane, wszyscy przygotowani, kibice pomału zajmują swoje miejsca – fajnie! ludzi z minuty na minutę coraz więcej.
Przed startem dowiedzieliśmy się kto z kim startuje, i tak:
Grupa 1:
- Sebastian Banaś (Panda Racing)
- Kuba Pietruszczak (Panda Racing)
- Andrzej Gruntowski (HRT Opole)
- Kuba Kucharski (HRT Opole)
Grupa 2:
- Tomasz Załężny (Panda Racing)
- Wojciech Rencz (HRT Opole)
- Grzegorz Michułka (HRT Opole)
- ja :D (Panda Racing)

 
 Panda Racing - Tomek, ja, Seba, brakuje Kuby !

Do walki o pierwsze miejsca z Pand zakwalifikował się tylko Sebastian!! Super jazda dała mu 4 miejsce i puchar + upominek! 

Seba z pucharem!!!

Galę rozpoczęła pięknym pokazem jazdy figurowej dziewczynka Kamila, która kilka lat temu dzięki zebranym na gali pieniążkom przeszła specjalistyczną operację ręki!

Przed nami jazdy popisowe dali rajdowcy samochodowi, guadowcy i kartingowcy a po nas taflę opanowali żużlowcy (imponująca jazda i spektakularne gleby)!!
Całą imprezę prowadził znany wszystkim Pan Andrzej Rencz wraz z Panem Januszem Stepką.
Super, że mogliśmy wziąć udział w takiej imprezie a to wszystko dla dzieci – ponieważ dochód z gali przeznaczony będzie na leczenie dwojga podopiecznych Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym, wsparcie z zebranych funduszy mają też otrzymać Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie oraz Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią. 

A tak z ciekawostek to na gali miałam możliwość poznania prawdziwego mistrza enduro Wojtka Rencza, udało mi się zadać mu kilka pytań (taki mały wywiad :D ) - już wkrótce na blogu :D

3 komentarze:

  1. Super! Widzę że Seba dostał w nagrodę urządzenie diagnozujące do KTM-a! Ciekawe jakie ma funkcje?

    OdpowiedzUsuń
  2. POrażająco piekna jazda na lodzie .czy ktos sie nudził na tafli ? no i tak miało być -gonić króliczka !no i nogi też super !!! -()

    OdpowiedzUsuń