Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 21 stycznia 2013

MOTO 4 THE MOVIE - Polska Premiera we Wrocławiu 20.01.2013Wczoraj we Wrocławiu na dużym ekranie odbyła się długo oczekiwana premiera filmu MOTO 4 THE MOVIE. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i na 3 dni przed seansem wszystkie 145 biletów zostało wyprzedanych. Szczęśliwcy, którzy wcześniej zarezerwowali bilety na pewno nie czuli się zawiedzeni. Jakość filmu, niesamowite ujęcia, fantastycznie dobrana muzyka, interesujące wypowiedzi światowej klasy zawodników - to wszystko spowodowało, że 55-cio minutowy film skończył się zbyt szybko. 

GAS GAS EC 125 w kinie przed salą + blogowicze

Oprócz filmu można było zobaczyć najnowszy model Gas Gas EC 125 model 2013, na którym Patka w sezonie 2013 będzie starała się ponownie stanąć na podium Mistrzostw Enduro Czech (trzymamy kciuki!). Dodatkowo, jeszcze przed emisją filmu w ciekawym wywiadzie MaciekB opowiedział co nieco o naszej pasji. Słowa szczególnie skierowane były do grupy osób obecnych na pokazie, dla których motocykl terenowy to sport nieznany. Kto wie, może dzięki temu udało nam się ich zarazić naszą pasją...?

Patka wystartuje w zawodach o ile FLY odda jej moto :P
Obok - MaciekB i cenne rady enduro :)Po krótkim wstępie udzielonym przez MaćkaB i moją skromną osobę przyszedł czas na dwa konkursy. W pierwszym wzięło udział 5 odważnych osób, które bezbłędnie odpowiedziały na pytania dotyczące Tadeusza Błażusiaka. Nasz rodak ma bardzo ciekawą sekcję w filmie MOTO 4 THE MOVIE kręconą podczas treningów w Hiszpanii. Zwycięzcy mogli wylosować po jednym DVD z 4 części serii MOTO THE MOVIE. W drugim konkursie, w który wzięła udział cała publika rozlosowano 5 pojedynczych wejściówek na marcowe III Wrocławskie Targi Motocyklowe. Gratulujemy zwycięzcom!!!

Nagrody DVD ufundował producent filmu portal MOTOXCINEMA.COM
Po prawej - zwycięzcy losują "swoje" DVD z MOTO THE MOVIE

Ze swojej strony chciałbym gorąco podziękować za wsparcie w projekcie wszystkim członkom Stowarzyszenia Panda Racing. Duże podziękowania kieruje również do producenta i reżysera filmu - Taylor Congdon, który wyraził zgodę na polską premierę MOTO 4 TM na dużym ekranie. Impreza z założenia lokalna ma szansę pojawić się też w innych miastach, gdzie wywołała ogromne zainteresowanie. Na koniec dziękuje D. za cierpliwość i wsparcie w doprowadzeniu tego projektu do końca. Mam nadzieję, że sukces tej imprezy da nam wszystkim wiarę i siłę do aktywnego działania Stowarzyszenia w sezonie 2013. Życzę tego sobie i Wam wszystkim! 

Dzięki!
Łuk OO.

ps. zdjęcia wykonane przez Krzysztof Janczura (Dzięki!!!) oraz ekipę bloga

7 komentarzy:

 1. No zdjęcie genialne :D Kocham moje głupie miny :D
  Widzimy się na CC w Winowie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Doskonala robota , a cala incjatywa to juz "gruba ryba" teraz bedziesz mial Lukaszu duzo pracy z tym filmem . Powodzonka i trzymam kciuki za dalsze sukcesy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie mogło mnie być, ale gratuluję inicjatywy, zaangażowania pasji, wielkie brawa się należą!

  OdpowiedzUsuń
 4. A kiedy CC w WINOWIE ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Tomek żałuj było super, film rewelacja ciężko po nim zasnąć :D, miałam wrażenie, że ledwo usiadłam a film już się kończył!!!
  Łukasz był super prowadzącym!! Maciek super opowiadał...chyba mógłby tak cały dzień :D albo i dłużej!!
  Pozdrawiam,
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 6. Wstępny termin CC w Winowie to 07.04.2013, zaraz po świętach, a więc idealnie żeby spalić trochę tłuszczu ;) Łuk OO.

  OdpowiedzUsuń
 7. film i prowadzenie SUPER .ale jakby jakiś nieduży GAS-io był to chętnie przygarnę .FUN GASGAS-a chwilowo z małym HUSKim .;-)

  OdpowiedzUsuń