Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 3 grudnia 2012

MOTOCROSS I OFFROAD - Terenowa jazda motocyklem


Autorem powyższej książki jest Rene Deglemann, który od wielu lat zajmuje się tematyką dotyczącą techniki jazdy na motocyklach off road. Jest doskonałym szkoleniowcem i redaktorem publikującym swoje opracowania na łamach wielu czasopism o tematyce terenowej. Jest również właścicielem firmy Trail & Trial - Off Road Training umożliwiającej nie tylko zdobycie wiedzy teoretycznej ale również opanowanie i szkolenie techniki jazdy w praktyce. Jego książki i treningi łączą w sobie wiedzę, która prowadzi do pewnej i umiejętnej jazdy motocyklem terenowym.
Sami mieliśmy możliwość wprowadzenia w życie wielu cennych wskazówek zawartych w tej książce, naprawdę to działa! Nawet bardziej doświadczeni jeźdźcy są w stanie dzięki tej książce poprawić wiele elementów w technice jazdy. Książka ta jest też doskonałym ABC-adłem dla zaczynających swoją przygodę z enduro. 
Serdecznie polecamy książka jest bogato ilustrowana ciekawymi zdjęciami z nie przypadkową obecnością marki GAS GAS :)

Trochę książki:
"Jazda w terenie to szczególne wyzwanie dla każdego motocyklisty. Nie ma tu gładkich asfaltowych szos i dobrze wyprofilowanych zakrętów. Są za to różne rodzaje podłoża, przeszkody i problemy, z którymi trzeba sobie radzić. Jazdy w terenie nie da się skalkulować z góry: trzeba bardzo zręcznie łączyć różne techniki jazdy.
W książce tej najlepsi fachowcy wyjaśniają, na czym polega jazda w terenie - począwszy od właściwego wyboru motocykla, poprzez techniki podstawowe aż do przygotowania do zawodów. Poszczególne techniki jazdy zostały zilustrowane wieloma zdjęciami i w przystępny sposób omówione. Autor zamieścił też podstawowe informacje o nawigacji i systemach alarmowych, które są istotnym elementem terenowych imprez sportowych. Książka jest niezbędną lekturą dla tych motocyklistów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności jazdy terenowej.
Opisane techniki jazdy oraz najróżniejsze porady praktyczne pomogą też ambitnym motocyklistom-amatorom przygotować się do zawodów lub rajdów, a także udoskonalić własną technikę jazdy. Właściwe techniki jazdy to podstawowy warunek sukcesu."

5 komentarzy:

 1. no racja.w końcu się KTOŚ odwarzył powiedzieć ,że z makulatury da się czegoś dowiedzieć i nauczyć .ww przeciwieństwie do tych co uwazają inaczej .no mam rację ?sam czytam i ...może coś z tego wejdzie do KASKU .fly p.s. ta pierwsza też była niezła ,nawet jest dalej .he

  OdpowiedzUsuń
 2. mi już trochę weszło do kasku :D - teraz próbuję docisnąć jeszcze więcej ;)
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 3. TRZEBA jeszcze dokupić duże gogle ,żeby bokami nie wyciekało ..he,he .ja mam już większe .fly

  OdpowiedzUsuń
 4. Teoria to super uzupełnienie treningu praktycznego. Jednak najlepiej uczyć się na własnych błędach, dużo jeżdzić a książkę traktować jako lekturę przed snem:). Maciek

  OdpowiedzUsuń
 5. 45 years old Librarian Zebadiah Noddle, hailing from Le Gardeur enjoys watching movies like It's a Wonderful Life and Cooking. Took a trip to The Sundarbans and drives a Ferrari 250 SWB Berlinetta. wiecej porad tutaj

  OdpowiedzUsuń