Google Website Translator Gadget

niedziela, 28 października 2012

Panda w przyszłym sezonie.

W miniony Piątek odbyło się zebranie klubowiczów Pandy Racing, jak sama nazwa wskazuje,,Racing;; stowarzyszenie nasze ma na względzie promowanie i tworzenie sportu motocyklowego. Z takim założeniem przystąpiliśmy do obrad planując nasze zamiary i cele na przyszły sezon. Dyskusja była dość burzliwa i każdy zaprezentował swój punkt widzenia co do naszych dokonań i planów na przyszły rok. Szkoda tylko że frekwencja nie dopisała i nie poznaliśmy propozycji wszystkich zainteresowanych. Jedno jest pewne, duch w społeczności endurowej nie zaginął i podjęliśmy zgodnie decyzje o chęci organizowania w przyszłym roku być może nawet całego cyklu zawodów cross country!!!Niestety nasz zapał dość skutecznie chłodzi fakt trudności w zdobywaniu zgód na teren pod organizowane zawody. Optymistyczne jednak jest to, że wyłoniło się kilka alternatywnych lokalizacji dla poligonu w Winowie, mam wrażenie że przy całej sympatii dla terenu w  Winowie, nowa lokalizacja mogła by korzystnie wpłynąć na atrakcyjność naszych zawodów. Temat lokalizacji zawodów jest otwarty, dla tego zachęcam wszystkich klubowiczów i również osoby zainteresowane tematem do poszukiwań takiego terenu. Podstawowym wymogiem jest przychylność właściciela terenu i brak uciążliwości dla najbliższej zabudowy. Jeżeli uda nam się  podpisać odpowiednią umowę z zarządcą takiego terenu będziemy w stanie przeprowadzić nawet trzy eliminacje w ciągu sezonu.    Drugim ważnym tematem były starty naszych klubowiczów w zawodach cross country i enduro, generalna myśl jest taka żeby startować w większej ilości imprez również w klasyfikacji klubowej, w której już w tym roku w Cieszynie Panda zdobywając puchar udowodniła że ma ogromny potencjał jako klub.Oczywiście na drodze do startów większej ilości zawodników Pandy stoją koszty. Wychodząc temu problemowi na przeciw powstał projekt dofinansowania zawodników ze środków klubowych, jednak zdobycie ich jest uzależnione od organizacji zawodów na naszym terenie.
Zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego uczestnictwa w naszym klubie, następne spotkanie klubowe zaplanowane jest na 7 grudnia, głównym omawianym tematem będzie organizacja zawodów cross country w 2013 roku.Zapraszamy również osoby niezrzeszone, które chciałyby przystąpić do naszego stowarzyszenia i brać czynny udział w organizowanych przez nas imprezach.
Z ciekawostek klubowych donoszę, że Michał (Prezes Pandy) stał się szczęśliwym posiadaczem GAS GAS EC 250 2010 2T. Gratuluję zakupu i wierzę w to, ze nowy sprzęt uskrzydli Michała i spowoduje jeszcze lepsze wyniki sportowe w sezonie 2013.

Prezes ze swoją nową maszyną!!! 2T RZĄDZI !!!

6 komentarzy:

 1. Gdy dwusuwem rządzić chcesz,
  musisz dziki być jak zwierz!!
  Wciskać sprzęgło, trzymać gaz
  tego chciałby twój GAS GAS! :D

  Pozdrawiam i fajnie, że masz GAS-a
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam z kim można porozmawiać na temat przynależności i wspierania klubu ? Brałem udział w CC winow w tym roku i naprawde spisaliście się na medal;) Moje gg 1674847 mail s.dominik@glogowek.net

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, no to zmiana na super sprzęta, Patka wierszyk pierwsza klasa! Ja na razie tylko moge was dopingowac do działania, oczywiście na tyle ile bede mógl możecie liczyć na moje wsparcie. ps. ale mieliscie pogode do jazdy w niedziele hehe :) Luk OO.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już ma wsparcie od Ciebie Luk OO ;) teraz magiczna księga zdziała CUDA !!!! :D
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie dzięki za wierszyk i życzenia. Już jestem w Gasgasie zauroczony jego poręcznością, do miłości jeszcze trochę brakuje... przez jego figlarny silniczek bez zaworów i rozrządu:). Dlatego, by nie czekać długo na ,,motyle w brzuchu" przez długi weekend mam zamiar zrobić sobie prawdziwą ,,three days-ową" randkę z GASem!
  Pozdrawiam Michał

  OdpowiedzUsuń