Google Website Translator Gadget

czwartek, 27 września 2012

To jeszcze nie koniec enduro !!!!

Nrr2738
Wszystkich zmartwionych brakiem zawodów w naszym kraju, informuję, że już za tydzień 6.10.2012 u naszych południowych sąsiadów odbędzie się impreza Cross Cantry 150 min. jazdy!!! Organizatorem jest klub MK Dworce. Dojazd łatwy z Opola 118 km. Start 10.30 zapisy od 8.30.


Plakat_proviz


Natomiast 13-14.10.2012r. czyli za dwa tygodnie odbędzie się kolejna eliminacja Mistrzostw Czech w Enduro. Zawody są dwu dniowe i trzeba być na miejscu już w piątek. Polecam uczestnictwo w klasie HOBBY, wspaniała przygoda warta wydanej każdej korony, zawody są niedaleko granicy 272 km od Opola. Serdecznie polecam to prawdziwe enduro, a nie jeżdżenie po asfalcie do okoła miasta:). Smaczku dodaje fakt że zawody odbywają się w terenie górzystym!!!   

Dajcie znać kto się wybiera, pozdrawiam Maciek.

6 komentarzy:

 1. eeeekipa z czech to się lubi bawić .u nas niedźwiedzie już zasypiają na zimę .może...zmienić lige na nowy sezon już dzisiaj?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodam, że trasa w Janovicah ma 51 km długości a klasa HOBBY pokonuje ją dwa razy. W jedno okrążenie wpisane są dwie próby, każda po 8km! Trasa górzysta, podajzdy, kamienie, korzenie, potoki i inne ciekawostki enduro. Próba cross na łące a enduro prawdopodobnie w lesie. Wpisowe 1000 koron za dwa dni a za jeden dzień 600. Do klasy HOBBY nie wymagają licencji, ale potrzebne może być badanie lekarskie(nawet od zwykłego lekarza). Maciek

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie niezła jazda :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Motocykle nie wrócą z Maroka więc mam jakieś usprawiedliwienie. Na pewno warto pojechać, bo do wiosny daleko. Nie dajcie się lenistwu

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy oprócz badania lekarskiego jest potrzebne dodatkowe ubezpieczenie?
  Mam tylko NW i OC do motocykla. Czy tablica rejestracyjna musi być przykręcona?

  OdpowiedzUsuń
 6. nw i oc jest wystarczające, ale jest problem z licencją dzisiaj dzwoniłem do organizatora i wymagają czeskiej licencji w klasie hobby, lub naszej krajwej c plus zgody od PZM na start.

  OdpowiedzUsuń