Google Website Translator Gadget

wtorek, 4 września 2012

Hałda Wiesław zaprasza !!!

W dniach 15-16.09 2012 w Wałbrzychu odbędą się dwie rundy Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej, a 16.09 runda Pucharu Polski w Cross Country –
W zawodach będą mogli wziąć udział również amatorzy bez licencji i zawodnicy z licencją C, B lub A na motocyklach enduro, cross i quadach. Będzie też oddzielna motocyklowa klasa MŁODZIK dla zawodników w wieku 10-14 lat – ale tylko 15.09 w sobotę.

Udział w tej wyjątkowej i prestiżowej imprezie zapowiedzieli również zawodnicy z Czech i Niemiec. Zawodnicy będą rywalizować na trudnej i wymagającej hałdzie „Wiesław”,
która zapewnia niesamowitą widowiskowość dla kibiców, którzy będą mogli podziwiać ekstremalne  przejazdy zawodników.

Dla zawodników którzy przyjadą na więcej niż 1 dzień czekają luksusowe pokoje w hotelu Holiday Inn w specjalnej promocyjnej cenie 90 zł ze śniadaniem. Hotel zlokalizowany jest 800 m od toru przy Galerii handlowej Victoria. Do dyspozycji zawodników jest też podziemny strzeżony garaż na 300 motocykli.

W sobotę i niedzielę o godz. 10:00 amatorzy będą mogli przystąpić do egzamiu na licencję C, więc przyjazd do Wałbrzycha będzie doskonałą okazją do otrzymania certyfikatu i licencji sportów motocyklowych.


Atrakcją dodatkową tej edycji będą dwudniowe pokazy skoków motocyklowych FMX Freestyle, w których udział weźmie 4 zawodników w tym  Bartek Ogłaza – wielokrotny Mistrz Polski i zawodnik Mistrzostw Świata Red Bull Night of the Jump.  Ponieważ tego typu pokazy odbędą się po raz pierwszy na Dolnym Śląsku – przyciągną one kilkanaście tysięcy kibiców z całego regionu.

Uroczyste zakończenie imprezy, oraz pokazy FMX odbędą się na terenie największej w mieście Galerii Handlowej VICTORIA 15 i 16 września w godzinach od 15:00 do 20:00. Zawodnikom zapewniamy atrakcyjne nagrody i puchary za pierwsze 3 miejsca w każdej klasie, natomiast dla zawodników, którzy zajmą miejsca IV lub V przewidziane są medale. Pozostali zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

MOTOHAŁDA, to w tej chwili cykliczna impreza, która w ciągu dwóch lat na stałe wpisała się w wałbrzyski i dolnośląski region. W każdych zawodach udział bierze ponad 150 zawodników z kraju oraz zawodnicy z Czech i Niemiec. Wyjątkowe, widowiskowe i ekstremalne trasy, niespotykane nigdzie indziej, oprócz zawodników, przyciągają również tysiące kibiców z Wałbrzycha i całego Dolnego Śląska. Nie ma drugich motocyklowych zawodów w naszym regionie organizowanych na tak dużą skalę.

„Motohałda” osiągnęła w naszym kraju wysoki prestiż i uznanie wśród zawodników, stała się imprezą modną i wymagającą, w której dojechanie do mety nawet na ostatnim miejscu daje już zawodnikom powód do satysfakcji. Jest to impreza, którą bardzo trudno ukończyć, wymaga od zawodników potwornej kondycji, umiejętności oraz perfekcyjnego przygotowania motocykli.


W 2011 roku na nasze zaproszenie do Wałbrzycha przyjechał oficjalnie V-ce Mistrz Świata w rajdach motocyklowych będący najlepszym polskim motocyklistą w rajdzie Paryż Dakar – Jakub Przygoński z ORLEN Team-u. Kuba jeździł po trasach Motohałdy i był pod ich wielkim wrażeniem, stwierdzając, że takich tras nie ma nigdzie więcej w Polsce i porównał je do niektórych odcinków specjalnych w Argentynie.

Szczegółowe informację na stronie:   www.motohalda.pl
 

2 komentarze:

  1. dzięki za info.pare kamieni zostało na HAŁDZIE do objechania ;-)powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  2. szykuje się super impreza :)

    OdpowiedzUsuń