Google Website Translator Gadget

sobota, 18 sierpnia 2012

Enduro Oparany 25.26.08

Zachęcam do startu w zawodach enduro Oparany w Czechach. Zawody są kolejną eliminacją Otwartych Mistrzostw Czech, oprócz mistrzostw  startuje Puchar Czech i klasa HOBBY. W tej ostatniej można startować bez licencji wymagane są: badanie lekarskie, dowód rej. i ubezpieczenie oc, prawo jazdy kat. A. Trasa ma 55 km z dwoma próbami terenowymi. Hobby pokonuje trasę dwukrotnie.Limity czasowe są lużne więc łatwo ukończyć zawody. Próby bardzo ciekawe z elementami extrim, ale bardzo bezpieczne. Jeśli ktoś reflektuje to dzwońcie tel.694 691 291.

11 komentarzy:

 1. HEJ.dzięki za zaproszenie.wystartuję ,choć jeszcze jako kibic i "WODZIANEK" .dla chętnych do jazdy mogę powiedzieć po ostatnich zawodach MISTR4ZOSTW CZECH ,że traski są super przygotowane ,ciekawie zestawione próby EXTREM ENDURO .bez przesady do przejechania nawet dla mnie -chyba ? organizacjA super -POLECAM! no to do zobaczenia na trasie ./

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Fly za koment, chyba jesteśmy gatunkiem na wymarciu, bo nie ma chętnych na starty w zawodach. A szkoda bo to super przygoda i można zweryfikować swoje umiejętności na tle amatorów enduro z Czech. I wcale nie chodzi o to żeby zdobyć puchar, nawet ostatnie miejsce w stawce to dobry wynik jeśli dałeś z siebie wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to i ja się dopisuję jako gatunek na wymarciu :) - ekipa się kruszy, nikt nie chce nawet w weekend pośmigać!! Co z Wami, ludziska gdzie jesteście??!! Czy mieszkam na Marsie??
  Patka

  A może jakaś impreza integracyjna w górach we wrześniu lub w październiku?? to piękny czas na podsumowanie sezonu i pojeżdżenie po jesiennych górach!

  OdpowiedzUsuń
 4. Moge tylko powieziec tyle, okres wakacyjno-urlopowy i/lub niedyspozycja motocykla/i :)
  Kiedys na pewno sie zgramy na wspolne jezdzenie.
  My niestety musimy odpuscic najblizsze zawody.

  OdpowiedzUsuń
 5. kiedy chorągiewka ?

  OdpowiedzUsuń
 6. słyszał ktos z was o motocyklu Vertemati VOR 530 ,nie wiecie jak z częściami do tego ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Motocykle fajne, jak wszystko co inne niż wiadomo co :)
  z częściami raczej ciężko, choć VOR występuje w katalogach. Vertemati nie ma.Kiedyś był u nas w Opolu VOR530 - super motocykl ale trochę ciężko wyglądał :)
  Pozdrawiam,
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 8. VOR miał problemy z rozruchem na zimno z rozrusznika el. kick starter leci w drugą stronę, jak w starych jawkach. Ale ogólnie ciekawa maszyna. Jak masz smykałkę do mechaniki to sobie poradzisz. Podobna konstrukcja do starej huski czy husaberga. Ma ciekawy napęd rozrządu na koła zębate. Odpada wymiana łańcucha roz. Maciek

  OdpowiedzUsuń
 9. dało by rade dopasować uszczelniacze lag do vor 530 od czegoś innego?

  OdpowiedzUsuń
 10. vor ma ARI 087, MAM TAKIE.MACIEK

  OdpowiedzUsuń
 11. 42 year old Programmer Analyst I Winonah Foote, hailing from Erin enjoys watching movies like Claire Dolan and Couponing. Took a trip to Monarch Butterfly Biosphere Reserve and drives a Outlook. bezkonkurencyjny post

  OdpowiedzUsuń