Google Website Translator Gadget

niedziela, 22 kwietnia 2012

Niedzielne latanie

Korzystając z pierwszego słonecznego weekendu w tym roku, postanowiliśmy puścić w nie pamięć nie udany start w Siedlęcinie i ostro wziąć się za trening. Pogoda sprzyjała a Nasze apetyty na jazdę były mocno zaostrzone. Tak więc począwszy od sobotniego popołudnia z kolegą Fly-em narzuciliśmy sobie ostre tępo. Trening był bardzo owocny, pot się lał a paliwo w bakach szybko ubywało. W niedzielę powtórka ale już w szerszym gronie: Patka, Tomek, Fly i Ja. Kilka kółek w przeciwną stronę niż zwykle po naszej ulubionej trialowej próbie, plus trening na oponkach dały efekty w postaci dużej satysfakcji z jazdy. Pecha tym razem miał Tomek, który zaliczył mało kontrolowany lot na swoim GASIE, na szczęście skończyło się tylko na wyrwanym błotniku i ogólnym rozczarowaniem zawodnika, ale co tam gdzie drwa rąbią tam wióry lecą! Na koniec treningu Fly doznał nieoczekiwanego przypływu formy co zaowocowało wspaniałym popisem techniki pokonywania oponek. Teraz nie możemy się już doczekać sobotnio Niedzielnego startu na Hałdzie! Do zobaczenia w Wałbrzychu.

 
14 komentarzy:

 1. Fly może wyspecjalizujesz się w extreme enduro?? Gdybym tam nie była i nie widziała tego na własne oczy to myślałabym, że to fotomontaż :)
  Patka
  Ps. Dobry fotograf !!! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak nie zobaczę na żywo to nie wierzę.... :P

  OdpowiedzUsuń
 3. takich profes.foto to jeszcze nie miałem .poproszę kopię do archiwum X .a może jednak uda sie powtórzyć ... P.S. ostro było dzieki KROKET za cierpliwość :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. :D ten gas gas to 125?

  OdpowiedzUsuń
 5. tak to 125 super latającego Fly-a :D
  pod tekstem link do filmików.
  Pozdrawiam,
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam zespół Pandy,
  Słyszałem,że wybieracie się na imprezę CC do Wałbrzycha. Śpieszę donieść, że bez zaświadczenia lekarskiego z przychodni sportowej lub od lekarza ze specjalizacja medycyna sportowa, nie będzie można wystartować w CC MOTOHAŁDA V. Sprawdźcie sami.
  Pozdrawiam, z dużą nutką niezadowolenia :(

  P.S.
  Tydzień wcześniej na treningu poprzedzającym imprezę było z 30 osób trenujących. Ciekawy jestem jakie nastroje będą miały teraz te osoby. Większość myślała, że badania zrobi na imprezie, co pierwotnie zapewniał organizator. Teraz sprawa się rypła, brzydko mówiąc.

  OdpowiedzUsuń
 7. O KURCZE :(

  Dzięki Robert za informację, w takim razie odpadamy :(
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 8. przed wałbrzychem to mechanik pewnie nieźle zarobiony jest : D ps. niezłe foty oby tak dalej

  OdpowiedzUsuń
 9. dajcie jakiś filmik z sobotniego treningu

  OdpowiedzUsuń
 10. Poniżej filmik z kamerki:

  http://www.youtube.com/watch?v=PTLePjzvWU4

  Pozdrawiam i do zobaczenia w Wałbrzychu:)

  OdpowiedzUsuń
 11. ekipa panda team jedzie na wałbrzych?

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie nie jedziemy do Wałbrzycha, z Soboty filmików nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 13. sprawa się rypła z badaniami .szkoda.odpadam i pewnie je zrobie we wrocławiu.pozdro i powodztującychenia dla star

  OdpowiedzUsuń
 14. ile ten gas ma koni :D

  OdpowiedzUsuń