Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 28 listopada 2011

Tor i jeszcze raz tor!

Znów wybraliśmy się na tor w Naszej ostatnio ulubionej Dąbrowie :)

ekipa GAS GAS-owo HUS-kowa

Z lekkim spóźnieniem dojechaliśmy tak po 12:00. Ania, Kuba i Roman już byli i ostro trenowali a my rozpakowywaliśmy nasze Gas Gas-y. Brakowało Big Maćka, który złapał kapcia i pojechał dopompować koło.
Po chwili dojechała kolejna ekipa off-roadowych zapaleńców i zaczęliśmy wspólnie śmigać.
Big Maciek też dojechał ale powietrze i tak uciekało z koła :( - lekko zrezygnowany, że już nie pojeździ powiedział: "miej oko na Anię, bo dzisiaj za ostro jeździ" :) - no i wykrakał! Ania zaliczyła glebę i zakończyła niedzielną jazdę! Szkoda. Dobrze, że jest cała! Ania jak ręka?
W między czasie MaciekB. zaproponował załatanie dętki pod warunkiem, że znajdą się łyżki i łatki. Big Maciek ruszył po potrzebne narzędzia i dętka została załatana jupi! Jeździmy dalej.
Na torze odwiedził nas Łukasz OO, miał możliwość przetestowania toru na moim EC125 - mimo tego, że nie był odpowiednio ubrany to nie oszczędzał tłoczka w moim GAS-ie :D (niestety nie zdążyliśmy cyknąć fotki Łukaszowi - mam tylko taką z wręczenia pucharu i nagrody w Olszynie PDŚ :D )

Łukasz OO. zdobywca pucharu
za całokształt osiągnięć w sporcie enduro


Z racji na chwilowy brak swojego motocykla MaciekB miał możliwość testowanie motocykli:
- GAS GAS EC125 (mój)
- GAS GAS EC250F (Big Maćka)
- HUSVARNA TE310 (Romana)
Test wygrał GAS GAS EC250F !!! Tzn. ja tak myślę :D.

Wrażenia z jazdy - Maciek:
"Husqvarna TE310 - świetne zawieszenia, idealne prowadzenie po prostej, w zakrętach wymaga trochę większej siły. Silnik wyczuwalnie mocniejszy od 250 4T szczególnie średni zakres obrotów. Świetny motocykl dla lubiących agresywny styl jazdy.
Gas Gas EC 250f 4T - bardzo dobra poręczność szczególnie w zakrętach, zbliżona do 2T, zawieszenie idealne do enduro, na tor trochę za miękkie. Silnik idealny, dobry moment obrotowy w połączeniu z opanowywalną górą silnika i dobrze zestrojoną skrzynią biegów dają super efekt.
Gas Gas EC125 - poezja dla uszu, szczególnie że na torze MX można wykorzystać dwusuwa 125ccm prawie do końca. Wbrew obawom silnik ma bardzo dobry moment obrotowy i bardzo dynamicznie reaguje na gaz. Do tego świetna poręczność w zakrętach i na hopach a zawieszenie Marzzochi idealnie dopasowane do niskiej masy motocykla."

HUSQVARNA TE310 GAS GAS EC250F GAS GAS EC 125

Jeździło się super, nawet lepiej i szybciej niż ostatnio - tak mi się wydaje :D więc walczyliśmy ze swoimi słabościami: skoki, zakręty, prędkość - i chyba idzie nam naprawdę coraz lepiej !! Oby tak dalej i oby jak najdłużej taka pogoda była. Do zobaczenia ekipo endurowych maniaków.

fotki z Niedzieli

7 komentarzy:

 1. Wielkie dzięki za udostępnienie motocykli, moje odczucia z jazdy są subiektywne i na wszystkich trzech moto jezdziło się super. Maciek

  OdpowiedzUsuń
 2. Patka nie dziw sie że ludziska podkradają ci motocykl on jest taki przyjazdy w użyciu że jazda na nim to czysta esencja enduro.
  Jacek

  OdpowiedzUsuń
 3. Łojoj!! Skąd to zdjęcie!! I to z nieswoją dziewczyną!!:D Hehe, dzięki Pat jeszcze raz za "seteczkę" na te kilka minut. Eh, jak pięknie się śmigało...przez całą drogę do Wro łzy leciały, że nie mogę z Wami pojeździć...Dziękuje za puchar jeszcze raz. Stoi w pokoju na zasłużonym miejscu. Niezłe mnie wtedy zaskoczyliście co nieźle widać!;)

  OdpowiedzUsuń
 4. HEJ.normalnie najlepsze na tym torze co mie się podobało , to te okulary co się na pace znalazły.full WYPAS leżą idealnie ,gdzie można takie wychaczyć ?tak pytam .może bede w takich ładniejszy? eeee ni mo szans .trzymaj GAS LUKI OO ,w zastępstwie na ....?pozdro.P.S.polatali sobie trochę na gasgas-ach ,no nie team ?a gdzie więcej PANDA RACING ?KOMBINUJCIE COŚ !!!do następnego FLY -owania

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie ,fajnie pozdrowionka ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. zazdrość:)
  p.s. czy jak ja (kiedyś tam) zasłużę sobie na nagrodę "za całokształt w sporcie enduro" mogę prosić o rozkładówkę z gołym Błażusiakiem?;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Jasne tylko najpierw, sobie zasłuż a to w brew pozorom nie taki łatwe.

  OdpowiedzUsuń