Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 17 października 2011

GAS GAS na podium

W minioną niedzielę w Olszynie odbyła się ostatnia w tym roku eliminacja P. Dolnego ŚL. w CROSS COUNTRY. Na podsumowania sezonu przyjdzie jeszcze czas, natomiast pragnę poinformować o rewelacyjnym wyniku naszego szanownego kolegi Marcina Joniaka, który w niesamowitym stylu wywalczył pierwsze miejsce w klasyfikacji całorocznej klasy E1.
W ukończeniu wczorajszego wyścigu na drugim miejscu co przypieczętowało jego super wynik w klasyfikacji całorocznej, nie przeszkodziło Marcinowi nawet złamanie kciuka.
Serdecznie gratulujemy tym bardziej, że Marcin startował w tym sezonuie na motocyklu marki GAS GAS i tym samym jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem stajni GAS GAS-a w cyklu Pucharu Dolnego Śląska.
Warto zauważyć na koniec, że w cieniu Marcina wyrasta nam nowy utalentowany zawodnik jeżdżący GAS GAS-em Kuba Pietruszczak, który w połowie sezonu przebojowo włączył się do walki w klasie młodzik, gdzie punktował zajmując w poszczególnych eliminacjach pierwsze i drugie miejsca.

GRATULUJEMY!!!!!!!!!

Marcin Joniak

Jakub Pietruszczak

5 komentarzy:

 1. Gratulację dla Marcina i Kuby !!!! Za super miejsca.
  Kuba mimo przeziębienia pojechał super (zresztą jak zawsze od kiedy zaczął startować) choć ja jak ślepy krecik nie widziałam go na trasie :).
  Marcin ma jedyny w swym rodzaju styl jazdy - już z daleka słychać, że jedzie (jakby biegło stado bawołów)!! Mimo, że leci jak pocisk to zawsze znajdzie chwilę żeby w trakcie jazdy zamienić parę słów, cyt. "co słychać Patusia", "jak się jedzie" ... itp. :D
  Fajnie, że Marcin ma takie poczucie humoru i nie zjada go presja zawodów!
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo, brawo Marcin i Kuba! Gratulacje za zdobycie podium i piękne reprezentowanie GG. Ja bym jeszcze dodał, że oprócz zwycięzców mamy też "cichych" bohaterów ostatniej rundy PDŚ w Olszynie. Jak zawsze szacun za śmiganie dla Pań (Karola i Patka). Natomiast wielka piątka należy się FLY`owi za niezrezygnowanie z dotarcia do mety już na zapoznawczym!;)Tak 3mać, niedługo Greg na pełnym otwarciu będziesz latał po muldach, hopkach i krzakach :) To był piękny dzień i extra miejsce do jazdy :]

  OdpowiedzUsuń
 3. SIEMKA .ostatnio coś nie wchodziły moje komentarze o waszych wyczynach,ale dzisiaj nie ma zmiłuj!GRATULACJE JANOSIK I KUBA .choć dzieli was ilość startów to napewno łączy was niezła zakrętka na ostrą jazdę .super ogląda się Was z pozycji widza ,jak smigacie i odkręcacie GAS na maxa ,ale jeszcze lepiej widzieć was śmigających obok na trasie (oczywiście wyprzedzając mnie - może na razie ?).super jeżdzić z takimi jeźdzcami .oczywiście nie mogę pominąć całej pozostałej EKIPY PANDY RACING i nie zrzeszonych( pozdrowienia dla wszystkich STARTUJĄCYCH Z POZOSTAŁYCH KLUBÓW ) specjalne podziękowania za szkolenie i MEGA MOTYWACJĘ do debiutu dla PATKI I MAĆKA ,no i COLINA O.F.,i pozostałych .mam nadzieję , że to dopiero początek NASZYCH wspólnych prób i zawodów .oby tylko WAM sie nie znudziło ( nie ma szans?!)co?p.s.jak to czyta KTOŚ z OLSZYNY to przygotowaliście piękne zakończenie SEZONU i zarazem rozpoczęcie dla mnie.było co robić i jak słyszałem nie tylko mi sie podobało.licżę na więcej w pszyszłym roku.pozdrowienia z OPOLA od miłośnika latania na GAS GAS -ie .mały FLY

  OdpowiedzUsuń
 4. dziekuje wszystkim za gratulacje i wsparcie serdecznie pozdrawiam z natury skromny janosik

  OdpowiedzUsuń