Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 5 września 2011

Weekend na motocyklach !

Weekendowe śmiganie czyli kto, gdzie i kiedy :)

Ja miałam czas tylko w Sobotę, więc o 15:30 umówiliśmy się z Rezim. Po niewielkim opóźnieniu byliśmy gotowi do jazdy, tzn. tylko MaciekB i Rezi. Ja się tak rozleniwiłam Sobotnim popołudniem, że nie bardzo miałam w głowie jazdę na moto. Panowie z Gas-iorami odjechali a ja rozmyślałam co by tu robić. Wiedziałam, że będą trenować na łące i długo nie zastanawiając się wskoczyłam na motor - tym razem nie na GAS-a tylko na HONDA Africa Twin 650 i pojechałam do chłopaków. Muszę przyznać, że prowadzenie takiego klocka w terenie nie jest łatwe :) ale przyjemne. Oczywiście moja jazda polegała, na przejechaniu kilku metrów kawałkiem nieużytku - a zgrzałam się jakbym zrobiła z 200km :D

Grubaska XRV650 i ja

Popatrzyłam jak trenują, porobiłam fotki i pojechałam z powrotem :D - tyle było jazdy !

Rezi z EC250

Maciek i EC250

W Niedzielę Maciek pojechał sam ale w między czasie spotkał opolskich endurowców, z którymi pośmigał w Naszym "Dzikowcu" !
Z wcześniejszych informacji wiedziałam, że druga ekipa ma trenować na Winowie, czyli Big Maciek, Ania i Grzesiek. Z sms-owego powiadomienia już wiem, że klamki mają całe i trening udany !

FOTKI ekipy I

3 komentarze:

  1. Ja, a Wy znowu w te gorąco na motorach! Nieźle tam się musieliście wszyscy napocić ;) Cholera, ja oczywiście w tym czasie gdzie indziej bywałem...Tak w ogóle to mam dwa pytania:
    1. czy Mpartsi jadą do RU czy nie?
    2. czy ktoś z Opola planuje wyjazd na niedzielny CC w Siedlęcinie? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mparts-i nie jadą do RU :) chyba Siedlęcin !

    OdpowiedzUsuń