Google Website Translator Gadget

środa, 21 września 2011

MOTO HAŁDA Wałbrzych 24-25.09.2011

Cicho po tym treningu KUNG-FU PAND tutaj, a przecież zbliża się kolejna ciekawa impreza, na którą ostrzymy zęby krzęk, krzęk (to odgłos ostrzenia):D

Kuba Przygoński nie będzie startował choć jeździl po haldzie podczas EnduroSprint. Eh, no cóź, chyba wystraszył się zbliżającej krucjaty opolskich GAS GAS`owców oraz PANDA TEAM ;P

Plakacik oraz standardowo opis ze strony organizatora. Pogoda w weekend zapowiada się przepiękna - słoneczko i 16-20 stopni. Będzie więc na co popatrzeć oraz spędzić milo czas oczywiście dopingując startujących :) ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!! Wałbrzyska hałda to przecudne miejsce do endurowania. Niezastanawiajcie się ani na chwile i stawajcie na start jeźdzccy i kibice! Do zobaczenia!

XV i XVI runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Cross Country i Puchar Dolnego Śląska MOTOHAŁDA IV ponownie w Wałbrzychu.
W dniach 24-25.09.2011 - odbędzie się już czwarta edycja zawodów cyklu MOTOHAŁDA, organizowanych w okolicy największej na Dolnym Śląsku hałdy „Wiesław”. Dodatkowo w niedzielę tj. 25.09 zostanie rozegrany Puchar Dolnego Śląska. Do rywalizacji stanie ponad 150 zawodników z kraju i z za granicy.

Jak już pokazaliśmy w poprzednich edycjach, zapewniamy wszystkim, zawodnikom i kibicom mocną dawkę adrenaliny oraz organizację zawodów na najwyższym poziomie. O atrakcyjności MOTOHAŁDY świadczy fakt, że została ona wybrana najlepszą imprezą sportową w naszym powiecie w sezonie 2010.

ps. koledzy z MK Siedlęcin ostro ćwiczą. Znając ich możliwości nieźle będą pędzić po trasie i hałdzie. Pogratulować sportowego nastawienia :] ps2. Mam tylko prośbę, żeby już mi nikt mojego sklejonego dyfuzora nie zepsuł, bo nie ręcze za siebie.

TRENING MK-SIEDLĘCIN W OSTATNI WEEKEND

ADRES STRONY ORGANIZATORA

5 komentarzy:

 1. pewnie przyczajona PANDA szykuje się do skoku na WIESŁAWA ,po gorącej prÓbie w TARNO DŻUNGLI .TRZYMAM kciuki za STARUJĄCYCH .dajcie ostro GAS-u.pozdrawiam wszystkich .mały fly

  OdpowiedzUsuń
 2. A kolega nie jedzie? Bo widziałem takie plany noclegów z rozpiską kto i z kim...ps. a tak poza tym to kto nas (mnie) będzie ratował?? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej mnie trzeba będzie ratować :D
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 4. pozytywne nastawienie .widzę pozytywne nastawienie .pozytywne !!!!!!!!!no.jadę oczy -wiście .kibicować .mały fly.pozdro

  OdpowiedzUsuń
 5. WSZYSCY gotowi .to widzimy się na hałłłdzie .joho p.s.ja nie startuję ...jeszcze .pozdro.mały fly

  OdpowiedzUsuń