Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 5 września 2011

„Aż poleje się krew”- odsłona druga! Cross Country Siedlęcin – 11.09.2011

Zamieszczam informację o nadchodzącym CC w Siedlęcinie wraz z linkiem do strony organizatora, gdzie znajdziecie trochę więcej szczegółów.

MK SIEDLĘCIN-INFO O IMPREZIE

W najbliższą niedzielę 11 września 2011 r. MK Siedlęcin zaprasza na VIII rundę PDŚ w cross country. Impreza organizowana pod hasłem „Aż poleje się krew – odsłona druga!” będzie kontynuacją kwietniowego country crossu.

Impreza odbędzie się na terenie zamkniętym. W imprezie może wziąć udział każdy uczestnik posiadający motocykl crossowy lub enduro, który zaakceptuje postanowienia regulaminu imprezy i będzie się do nich stosował bez wyjątku.
Cel imprezy: Propagowanie bezpiecznego uprawiania sportu motocyklowego enduro i motocross w sposób zorganizowany, w miejscach do tego przeznaczonych, z zachowaniem środków bezpieczeństwa i ducha rywalizacji. Również doskonalenie techniki jazdy motocyklem w trudnym terenie, oraz wychowanie poprzez kulturę fizyczną dzieci, młodzieży i dorosłych.

A poniżej plakat nowej edycji i dwa zdjęcia z tegorocznej, kwietniowej rundy. Było troszkę błotnie, a czy tym razem będzie tak samo...? Zobaczymy :)Rezi walczy na podjeździe MUD EXTREME!:)

Mokro i blotnie, ale jedziemy do przodu :)


7 komentarzy:

 1. i my :) !!!
  ... oby słonko wyszło bo będą kąpiele błotne !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. i błotne podjazdy
  i podjazdy z błota po korzeniach

  i w gratisie hopa

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy będą jakieś fotki z zawodów:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też na nie czekam :D - pewnie pojawią się jutro :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Spokojnie nie ma zbyt dużo fotek a film jest krótki .Dużo się działo i nie mieliśmy czasu aby robić "materiał" aleeeeeee coś się znajdzie ^^ Dzisiaj najpóźniej jutro będą fotki a z filmem to tylko na płycie bo jakość nagrania chyba nie pozwoli powiesić go na necie.

  OdpowiedzUsuń