Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Błażusiak wygrywa złoto na X-Games !!!!

No i stało się Taddy wygrywa pierwsze zawody Endurocross które w tym roku były częścią największej olimpiady sportów exstremalnych czyli X-Games . Pierwszy medal w histori dla Polaka GRATULACJE !!!!
                                                                   
Jak to robisz, że tak szybko pokonujesz przeszkody? – zaraz za metą zapytała go reporterka ESPN America.  Tadek odpowiedział na to:
„Muszę zobaczyć w telewizji! Decyzję podejmuję w ułamku sekundy i w pewnym sensie automatycznie. Trochę zajęło mi czasu, by wedrzeć się do finału, ale jestem niezmiernie szczęśliwy. Dziękuję całej mojej ekipie i wszystkim sponsorom


10 komentarzy:

 1. trudno nawet skomentować. Gość jest sprzężony z motocyklem i tyle

  OdpowiedzUsuń
 2. Tadek jest super!
  Widać, że konkurenci depczą mu po piętach !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przejazd dziwczyn też warty obejrzenia. Patka dałabyś radę i to na pudle.

  OdpowiedzUsuń
 4. ha ha dobre :D - ja bym się wbiła w pierwszą belkę i: motor by został a ja poleciałabym na główkę :) - ale dzięki za wiarę we mnie :)
  Ale dziewczyny super jadą, w sumie to bardziej widowiskowa jazda od męskiej :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Na tle dziewczyn widać na jakim poziomie są faceci Teedi i spółka , inna sprawa że te dziewczyny startując w mistrzostwach świata często jadą na porównywalnym poziomie co polscy zawodnicy a to daje do myślenia. Brawo dla dziewczyn te belki są ogromne!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ja dobrze widziałm, że Tadek jechał na 4t???

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak przesiadł się na 350-tkę bo pewnie dostał taki prykas odgórnie aby promować nowy model :D Za tu mu płacą i jak mówi nie mało hm.. fajnie ma

  OdpowiedzUsuń
 8. tedy wymiata jakby nic innego nigdy nie robił , a robił?????hm

  OdpowiedzUsuń
 9. nie chyba nie robił :) od małego związany jest z moto !!! tzn. tak patrząc po osiągnięciach to Mistrzem Polski w trialu, w klasie młodzik był już w 95 roku.

  OdpowiedzUsuń