Google Website Translator Gadget

czwartek, 21 lipca 2011

KOLEJNY GAS GAS W OPOLSKIEJ STAJNI

To już kolejna osoba, która postanowiła połączyć swoją karierę sportową w enduro z GAS GAS-em. Jest to Nasz kolega Grzegorz (ksywka: FLY), który stał się posiadaczem pięknej żółtej osy :) jaką jest GAS GAS MC125.
Decyzję o zakupie podjął dosyć szybko a teraz musi się zmierzyć z bestią w terenie. FLY dopiero zaczyna przygodę z jazdą terenową ale już teraz idzie mu całkiem nieźle - oby tak dalej !


*FLY* z nowym nabytkiem GG MC125 2T

W dalszym ciągu zachęcamy wszystkich spragnionych sukcesów do przejścia na jasną stronę mocy i zakupu motocykli marki GAS GAS.

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI GAS GAS-OWCAMI :)

7 komentarzy:

 1. no i kiedy jakiś pierwszy wyjazd to bym się zabrał z gas gasowcami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to gratulacje i dzięki mucha za zaufanie,może zrobimy pierwszy w Polsce zlot MIŁOŚNIKÓW GAS GAS.A w niedzielę jakaś traska enduro? Macie jakieś pomysły gdzie pojeżdzić???

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, jak najczęstszego otwarcia zaworu życzę :D Łukasz OO.

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki za wiarę i wsparcie merytoryczne ( tak to chyba się nazywa ? ) teraz to dopiero bede miał jazdę .LUDZIE z gas gas opole to wasza zasługa ,że połknąłem bakcyla .nastawiam się na ostrą charówę ,a za rok na starcie oby w waszym towarzystwie ( co myślisz ELEK ? ).mACIEK byle do przodu . po dzszczak pewnie stare będzie jak nowe .warto sprawdzić ?!fly

  OdpowiedzUsuń