Google Website Translator Gadget

niedziela, 19 czerwca 2011

Cross Country Winów za nami

Pierwsze emocje po zawodach już opadły, a było nawet dramatycznie. Zacznijmy od tego, że nieszczęście spotkało naszego kolegę XrElka ! Na 5 okrążeniu, podczas wyprzedzana rywala BETA pociągnęła Elka poza trasę, co skutkowało wpadnięciem do rowu i złamaniem ręki w przedramieniu :( - dzisiaj Elek przejdzie operację i na pewno szybko wróci do zdrowia -c zego mu serdecznie życzymy !!!.

Kolejka do odbioru technicznego
fot. Damian Gromadziński

Pozostali bloogowcy dotarli do mety cali i zdrowi i nawet ze zdobyczami w postaci pucharów i dyplomów.

Maciek, Zbyszek, Kuba, Łukasz, Ola, Patka, Karolina


Zwyciężczynie klasy kobiet PANDA RACING :D

Jak zwykle nie zawiódł Kuba Strzelczyk, który w miażdżącym stylu wygrał klasyfikację generalną (13 okrążeń) ! Tym razem dosiadając wspaniałego GAS GAS EC 125 udowodnił, że wygrywać można również na małych pojemnościach.
W klasie E1 z doskonałej strony pokazał się nasz nadworny pisarz Łukasz OO, równą i konsekwentną jazdą zapewnił sobie dyplom za VI miejsce ! Również w tej klasie świetnie pojechał nasz kolega Michał (Bracia) Wojnowski, który mimo drobnej kontuzji zajął V miejsce !
W klasie E2 nie zawiedli Zbyszek i Maciek (7 i 5 miejsce). Maciek po dramatycznym boju z minimalną stratą czasową 23sec. przegrał walkę o IV miejsce z naszym przemiłym kolegą Łukaszem Berką. Na koniec należy podkreślić, że gdyby nie pechowy upadek Elka zająłby on niewątpliwie wysoką pozycję, co było widać z tempa i stylu w jakim pokonywał trasę zawodów.
Dzisiejsze zawody przejdą do historii z powodu pierwszej oficjalnej klasyfikacji KOBIET :) Miałyśmy w tym spory udział ponieważ tworzyłyśmy tą klasę, tzn. ja, Karolina i Ola.
Miejmy nadzieję, że ściganie dziewczyn wejdzie na stałe do kalendarza imprez cross country w Opolu.
Jednocześnie zachęcamy wszystkie nie zdecydowane jeszcze dziewczyny do brania udziału w zawodach, to naprawdę niesamowita przygoda i wielka satysfakcja.

Zdjecia Joanny z Niemiec
inne
i jeszcze inne

5 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje dla wszystkich, a w szczególności dla dziewczyn z Pandy za hart ducha i waleczność.To naprawdę dla dziewczyn wielki wysiłek przejechanie samodzielnie :D w dobrym tempie 2-godzinnych zawodów!!!!Elek wracaj szybko do zdrowia bo jazda bez ciebie będzie nudna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Elek, trzymamy kciuki za Twoje zdrowie - pij dużo mleka i niech kości się zrastają w szybkim tempie. Gratulacje dla płci pięknej za wyniki. Ten nasz opolski Winów przyjemnie zaskoczył, dzięki modyfikacji trasy. Dzięki za super niedziele!! Łukasz OO.

    OdpowiedzUsuń