Google Website Translator Gadget

poniedziałek, 28 lutego 2011

CICHO I GŁUCHO :)

Nastała ogromna cisza na blogu !!! Nikt nic nie pisze a to czemu ??
A to temu, że ja mam chore łapki :) - zapalenie nadgarstków i to obu :( - mam nadzieję, że szybko mi przejdzie, będę śmigać i blog na nowo ruszy :)

A Wy marudy ?? Pogoda jest a nie jeździcie, obijacie się, nie ładnie !!!

Elek już ma nowe trasy na garminie więc zbierać ekipę i jazda :)

Chciałam nawet fotkę wrzucić taką endurową oczywiście - sama ją zrobiłam :) ale nagrana jest w pamięci aparatu i na dodatek kabelek mi gdzieś wcięło !!!


A tak w chwili przypomnienia - chwalę się fotką, którą mam:

- z LULU :)- z Tadkiem B!3 komentarze:

 1. No tak Patka nic ie piszesz to blog umiera :p ja jeździłem w niedziele SAM bo nie było z kim .Miałem napisać reckę ale dopiero wróciłem do domu , może jutro . Tę fotkę zgraj z karty nie potrzeba kabelka :D .Co do fotek to fajniutko zobaczyć Was na Ścigaczu ,szacuneczek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. na ścigaczu ?? hmmm ...

  już proszę opisywać samotną jazdę :)

  co do przegrania fotki to się zgłoszę do Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zima wszystko zamroziła ;) Też dołączam szacuneczek za Ścigacza! Poza jazdą ja np bawię się w ćwiczenia wzmacniające + jestem w trakcie rozmów z CKM co do wstąpienia do klubu na czas startów. "Żółty" przesyła mi wściekłe pozdrowiena z garażu, bo już ma dość zimowania. Nawet postanowił, że nie będzie dalej puszczał oleju z lag. A zrobił mi takiego psikusa wcześniej pomimo STANIA W CIEPLE i na dodatek mu pod opony deski PODŁOŻYŁEM! Dobre zwierze :P

  OdpowiedzUsuń