Google Website Translator Gadget

wtorek, 21 grudnia 2010

Luźny trening Nambotina

Może troszkę za dużo gadania ale nie które momenty filmu są fajne .Na uwagę zasługuje tor  można coś podpatrzeć na ten przyszły sezon :]                                                   
ps. ukłon w stronę Kingi przetłumacz choć cześć  wywiadu ;-)
Film znajdziecie tutaj

4 komentarze:

 1. Fajny filmik - szkoda, że nie mam głośników :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Patka,nie masz co żałować. Typowy żabojad gada ze szczękościskiem. Nawija językiem mojej mamy, ale i tak nie kumam o co mu chodzi. Technikę ma OK, ważne że na GAS GAS-sie. Jak Taddy Blazusiak przejdzie na GAS GAS to będzie odlot. Kinga da radę przetłumaczyć :)
  Maciek coraz bardziej zaraża mnie 2T-ką, Nabotin tez śmiga na 2T. Cos w tym musi być.
  Maicek daj jakieś wyjaśnie czemu dwójki lepiej wciągaja na torze crossowym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba chodzi o to że 2t wymaga więcej precyzji i zdecydowania w prowadzeniu i operowaniu gazem.A niska masa i lepsze wyważenie od 4t daje większe możliwości. Trzeba się tylko wjeżdzić w 2t a to niektórym przychodzi szybko a innym nie, sumarycznie 2t dla nawet amatora jest łatwy w prowadzeniu ze względu na masę, trzeba tylko dobrać pojemność.4T bywa nudny a reakcja na gaz w 2t obudzi każdego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie no tor to mają przedni. Nieźle tam zapieprzają pomimo tego, że ślisko. Mnie się najbardziej podobają przejazdy po kłodach i te 180 stopni zawroty na nodze przez bale. Nambotin może i jeździ na GG ale w WEC to ja jednak kibicuje Mice Ahola. No jakoś ta Francja do mnie nie przemawia ;)

  OdpowiedzUsuń